Podpowiadamy gdzie możecie fajnie i ciekawie spędzić czas ze swoimi pociechami.

Odwiedź Kolejkowo i przeżyj niezapomnianą przygodę!

W Kolejkowie zabierzemy Cię w podróż przez miniaturowy świat. Twórcy Kolejkowa stworzyli ogromną makietę, tętniącą życiem i przedstawiającą wspaniały Dolny Śląsk. Dołożyli wszelkich starań, aby jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość i przedstawić życie miniaturowych mieszkańców Kolejkowa, ukazując ich w przeróżnych sytuacjach dnia codziennego. W Kolejkowie zobaczymy życie na wsi, potowarzyszymy turystom podczas górskich wypraw, weźmiemy udział w akcji ratunkowej, wcielimy się w leśniczych, narciarzy, kupców, pracowników budowlanych, cyrkowców czy plażowiczów.

Kolejkowo mieści się na terenie jednego z najstarszych dworców kolejowych we Wrocławiu. Dworzec Świebodzki zlokalizowany jest w ścisłym centrum Wrocławia przy Placu Orląt Lwowskich, niespełna 800 m od wrocławskiego rynku. Odwiedzając miniaturowy świat, w tym wspaniałym późnoklasycystycznym obiekcie, zobaczyć można m.in. makiety obiektów z Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Swoje miejsce znalazły tam takie perełki architektoniczne jak: Dworzec Świebodzki,  kamienice wrocławskiego rynku, obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce, Karkonoskie Tajemnice w Karpaczu, schronisko Szwajcarka w Sudetach Zachodnich.

Kolejkowo Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 20B, 53-605 Wrocław, tel. 880 008 004

Czynne 365 dni w roku, również w niedziele i święta w godzinach 10:00–18:00

www.kolejkowo.pl

www.facebook.com/kolejkowo/

Jump Hall!

Jump Hall to pierwszy we Wrocławiu Park Trampolin. Na powierzchni blisko 1500 m² znajduje się 6 różnych stref trampolin (w tym pełnowymiarowe boisko do dodgeball oraz trampoliny olimpijskie), baseny z gąbkami, sala do parkour, streetworkout, sala taneczna/sala fitness, materac akrobatyczny air-track, ścianka wspinaczkowa i ogromny dmuchany rekin zawieszony and basenem z gąbkami. Mnóstwo zabawy dla każdego! Bez względu czy jesteś doświadczonym skoczkiem, czy też trampoliny są dla Ciebie czymś nowym, czas spędzony w naszym Parku będzie wyjątkowy!
W swojej ofercie posiadamy: zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. M.in. gimnastyka, akrobatyka, parkour. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy oraz animatorzy. Swoje doświadczenie sportowe przekładają na pracę z każdym klientem. W Jump Hall poza zajęciami grupowymi można skorzystać z oferty treningów indywidualnych.
Dodatkowo oferujemy organizację: urodzin dla dzieci, imprez integracyjnych, wieczorów panieńskich itd.
Jesteśmy profesjonalnym Parkiem Trampolin. Konstrukcje w naszym Parku zaprojektowane są przez specjalistów z myślą o dobrej i nieurazowej zabawie. Spełniają wszystkie normy UE dotyczące bezpieczeństwa. Sam budynek SBC jest nowoczesną inwestycją co dodatkowo wpływa na komfort naszych klientów.
Jump Hall mieści się przy ulicy Szybowcowej w pobliżu Stadionu Wrocław, Parku Zachodniego i obwodnicy miasta. Punkt Jump Hall jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałą częścią miasta dzięki MPK (tramwaje i autobusy – przystanek około 3 minut od Jump Hall). Dla zmotoryzowanych klientów istnieje możliwość pozostawienia aut na parkingu Hali Targowej Tęcza.
Nasza hala wyposażona jest w klimatyzację, dzięki której zawsze panuje u nas idealna temperatura. Przestronne i wygodne szatnie z prysznicami dadzą poczucie komfortu, dobra muzyka, dostęp do wi-fi oraz przyjazna obsługa sprawią, że każdy klient wyjdzie od nas zadowolony!

Z trampolin mogą korzystać dzieci od 3 roku życia. Młodsze dzieci mogą spędzić czas w naszej strefie maluszka. Dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym mamy przygotowane specjalne zajęcia grupowe oraz innowacyjne lekcje wychowania fizycznego. Dorosłym oferujemy super rozrywkę z nauką ewolucji na trampolinach u nie tylko.

Innowacyjna forma aktywności ruchowej.
Dzięki skokom na trampolinach trenujemy wszystkie partie mięśni oraz ich pełen zakres ruchów bez obciążania stawów i kości. Skacząc na trampolinach stymulujemy układ limfatyczny, wspierając procesy detoksykacji w organizmie. Spalamy mnóstwo kalorii, trenujemy kondycję, poprawiamy motorykę i sprawność ruchową całego ciała.

Facebook: www.facebook.com/jumphallwro/
Instagram: jump_hall
YouTube: www.youtube.com/channel/UCO1fdCoz-OzWzUIwId6IHzA
stropna www: www.jumphall.pl

 

JumpWorld!

JumpWorld to wyjątkowy Park Trampolin, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Dzieci rozładują nadmiar energii, dorośli odstresują się po całym dniu pracy.
W JumpWorld można rzucić się do basenu wypełnionego piankami, pograć w kosza, siatkówkę, zbijaka, powalczyć na gladiatorze czy spróbować swoich sił pokonując tor przeszkód. A wszystko to na TRAMPOLINACH! Dodatkowo organizujemy niezapomniane imprezy urodzinowe oraz WF dla szkół! Gwarantujemy bezpieczną i pomysłową zabawę w nietuzinkowym miejscu. Spełniamy Wasze marzenia dotyczące latania – walka z grawitacją jest możliwa!

STRONA : https://www.jumpworld.pl/wroclaw

YT : https://www.youtube.com/channel/UCUfiqwNxfYkiUmyxJcUW7iQ

INSTA : https://www.instagram.com/jumpworldwroclaw/

FACEBOOK : https://www.facebook.com/ParkTrampolinJumpWorldWroclaw/?ref=br_rs

 

Artykuł sponsorowany