Czternasta już edycja One Love Sound Fest odbędzie się we Wrocławiu 18 listopada 2017. Festiwal na przestrzeni trzynastu lat rozwinął się w największy halowy festiwal muzyki reggae w Europie!

Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 12 tysięcy osób. Podczas poprzedniej edycji w Hali Stulecia bawiło się prawie dziesięć tysięcy ludzi! Profil artystyczny One Love Sound Fest zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe.  

Tradycyjnie już na tegoroczny festiwal zaproszono wielu zagranicznych wykonawców. Artyści ci zaprezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, world music, etno, soul a także cyfrowych eksperymentów. Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić.

One Love Sound Fest rozgrzeje Wasze serca i nie pozwoli spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. 18 listopada każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

Bilety dostępne na: http://onelove.pl/bilety

 

Konkurs!

Mamy do rozdania 2 podwójne bilety.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać w komentarzu pod tym artykułem, na który koncert najchętniej byście się wybrali oraz wpisać swój mail do NEWSLETTERA, który znajduje się na dole strony. Spośród osób, które wykonają te dwie czynności wybierzemy 2, które otrzymają od nas podwójną wejściówkę.

Wyniki ogłosimy 11.11.17 (sobota) o godz. 16.00

 

Do dzieła!

 

Wyniki!

 

Podwójne wejście na One Love wygrywają:

Ania Mularz oraz Aleksandra Matusik

 

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie 🙂