Szukasz ciekawego wyzwania? Zastanawiasz się nad startem w Runmageddonie? Poznaj kilka faktów na temat Runmageddon Stadion Wrocław i zobacz, co nowego przygotował organizator ekstremalnego biegu z przeszkodami.

7 formuł Runmageddonu dla każdego:

Intro (3 km, 15 przeszkód) – propozycja idealna dla debiutantów. Pozwala poznać smak Runmageddonu ale nie wymaga kondycji biegacza i siłacza. Jedyne 3 kilometry z 15 przeszkodami, które można przebiec, ale także przespacerować z miłym towarzystwie, zawsze pomocnych Runmageddończyków.

Rekrut (6 km, 30 przeszkód) – ulubiona formuła  osób aktywnych sportowo. 6 kilometrowa trasa to najbardziej uniwersalnych dystans, na którym spotyka się 30 zmyślnych, terenowych i konstrukcyjnych przeszkód. 

Nocny Rekrut (6 km, 30 przeszkód) – ekstremalna przygoda po zmroku. Uczestnicy pokonują trasę 6 kilometrów w otoczeniu pochodni, lamp i latarek. 

Udział w tych trzech formułach mogą wzięć już 16-latkowie ( za osobista zgodą rodzica) oraz osoby dorosłe. 

Classic (12 km, 50 przeszkód) – wyzwanie na miarę regularnie biegających i trenujących osób pełnoletnich. Dwa razy dłuższy dystans zobowiązuje do bycia wytrzymałym i dostarcza prawie dwa razy więcej przeszkód. 

Junior (2 km, 15 przeszkód) – młodzież też lubi ekstremalną przygodę, dlatego dla nastolatków 12-15  lat jest specjalna formuła – Runmageddon Junior. W tym roku, jej trasa poprowadzona będzie po przeszkodach z formuł dla dorosłych. 

KIDS (1 km, 10 przeszkód) – Fenomenalna zabawa dla małych bohaterów w wieku 4-11 lat. Najlepszy sposób na sportowe spędzenie czasu. 

Family (2 km, 15 przeszkód) – rodzinna, ponadpokoleniowa konkurencja. Mama, tata, syn i córka razem na trasie Runmageddonu.

 

Nowości Runmageddonu Stadion Wrocław:

Przeszkody – to już pewne na trasach dla dzieci i dorosłych staną nowe przeszkody. Jedną z nich będzie „Rampa KIDS” i nowa konstrukcja z uchwytami. 

Trasy – lokalizacja Runmageddonu nie będzie nowa, ale z pewnością organizator zaplanuje nowe trasy ekstremalnego wydarzenia. 

Medale – nowy sezon zoobowiązuje do nowych medali, więc uczestnicy wrocławskie wydarzenia będą mogli po raz kolejny zawalczyć o nowe trofeum pokonania Runmageddonu. Przypominamy, że medale zdobywają osoby, które dobiegną na metę formuły: KIDS, Junior, Family, Rekrut i Classic.   

T-shirty sportowe – w pakiecie startowym formuł dla dorosłych i osób po 16 roku życia znajdą się koszulki o dedykowanym na ten sezon wzorze. 

Kolorowe Magnesy – specjalnie dla najmłodszych fanów ekstremalnego starcia organizator przygotował kolekcję magnesów, z których ułożyć będzie można napis: KIDS

Opaski silikonowe – do kultowych gadżetów Runmageddonu dochodzi silikonowa opaska z nazwą formuły.

Buffy – nowy wzór będą też mieć tzw. Kominy. Zarówno dzieci i dorośli będą mogły je zdobyć startując w Runmageddonie.

 

Data: 4-5 kwiecień 2020

Więcej informacji oraz zgłoszenia: Tutaj

 

Artykuł objęty patronatem medialnym.