Czym są Targi Jedyne w Swoim Rodzaju? Dziś opowiadamy, czym jest wydarzenie które już 13-14 listopada zawita do Hali Stulecia.


TARGI RZECZY WYJĄTKOWYCH

Targi Jedyne w Swoim Rodzaju to wydarzenie, na którym pojawią się twórcy wyjątkowych produktów z kategorii takich jak handmade, moda, zero waste, kosmetyki naturalne, ceramika, biżuteria, przedmioty dla domu i dla dzieci. Nie zabraknie także roślin i Strefy Dobrego Smaku z ekologicznymi gastronomicznymi propozycjami. Wydarzenie ma na celu promocję polskiego kraftu, małych przedsiębiorców z unikatowym pomysłem na swoją markę.

PRELEKCJE, WARSZTATY I WYKŁADY

13 i 14 listopada w Hali Stulecia posłuchać będzie można wystawców, którzy opowiedzą o swojej działalności. Będą to wykłady np. o wdrożeniu produktu na rynek czy wykład na temat idei zero waste. Na scenie wystąpią także eksperci opowiadając m.in. o sprzedaży produktu w Internecie czy przyszłości polskiego kraftu. Uczestnicy mogą także liczyć na warsztaty – m.in. prowadzone przez twórczynię marki Splotka warsztaty tkackie (bilety na warsztaty: https://splotka.pl/produkt/warsztaty/)

SWEX – EXPO POLSKICH MAREK STREETWEAROWYCH

W specjalnej SWEX-owej strefie spotkać będzie można wystawców związanych z polskim streetwearem. To twórcy i projektanci znanych marek, a także tych, o których dopiero będzie głośno. W specjalnej strefie będzie można posłuchać na żywo DJ-skiego seta, a także zagrać w gry ze słynnej konsoli Pegasus.

C-ART DAYS CZYLI STREFA MALARSTWA I ILUSTRACJI

Na C-Art Days artyści-plastycy zaprezentują swoje obrazy, ilustracje i plakaty. Ideą tej strefy jest przybliżenie sztuki i twórców do odbiorców. Każdy z artystów będzie na miejscu, by opowiadać o swoich pracach i swoim procesie twórczym.

LOTNY FESTIWAL PIWA – EDYCJA TARGOWA

To będzie czwarta wrocławska edycja wydarzenia – tym razem w wydaniu targowym. Jak zwykle liczyć można na topowe kraftowe browary, zarówno z lokalnego rynku, jak i z całej Polski. Nie zabraknie także prelekcji na temat rynku kraftowego piwa oraz licznych degustacji.

STREFA DOBREGO SMAKU

Strefa poświęcona żywności ekologicznej i nowym gastronomicznym propozycjom także zagości na Targach Jedyne w Swoim Rodzaju. Można się spodziewać ekologicznego wina, miodów prosto z pasieki, lodów rzemieślniczych, interesujących past z orzechów i jeszcze kilku niespodzianek.

Jeden bilet gwarantuje wstęp na wszystkie wydarzenia.

Bilety na wydarzenia:https://plannsy.pl/


Targi Jedyne w Swoim Rodzaju, SWEX – streetwear expo, C-Art Days i Lotny Festiwal Piwa organizowane są przez firmę Craft Event. SWEX – streetwear expo: https://fb.me/e/3Pj78T4IG
C-Art Days: https://fb.me/e/3WcgKfoED
Targi Jedyne w Swoim Rodzaju: https://fb.me/e/cs7j3Tov9
Lotny Festiwal Piwa Edycja Targowa: https://fb.me/e/dn9UJaXEv