Kto nie chciałby wyjechać na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych albo przejechać się własnym, kultowym, włoskim skuterem? Teraz to jak najbardziej możliwe. Centrum Handlowe Wroclavia zaprasza do udziału w WIELKIEJ Loterii, która potrwa od 9 do 24 września. Całkowita pula nagród wynosi ok. 80 tys. zł.

Wycieczka do USA o wartości 25 tysięcy złotych i 5 tysięcy złotych kieszonkowego do wydania podczas wyjazdu, skuter oraz karta podarunkowa o wartości 5 tysięcy złotych to nagrody główne w WIELKIEJ Loterii Wroclavii. Ich losowanie odbędzie się 24 września o 17:00. Każdego dnia można jednak wygrać rzeczowe nagrody natychmiastowe, a także karty podarunkowe o wartości 100 zł i 60 zł. W sumie w WIELKIEJ Loterii Wroclavii przewidziano ponad 400 nagród o łącznej wartości ok. 80 tysięcy złotych.

Żeby wziąć udział w WIELKIEJ loterii Wroclavii, trzeba być członkiem programu lojalnościowego Wroclavii z aktywną funkcją cashback oraz zrobić w centrum zakupy za co najmniej 100 złotych.

– Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Zasady są proste, a nagrody wyjątkowe – dobraliśmy je tak, aby spełniały marzenia o podróżach i zakupach.  Mocno wierzymy, że WIELKA Loteria będzie powodem niejednego uśmiechu i miłych wspomnień – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii. Loteria jest kontynuacją naszych działań promocyjnych utrzymanych w miejskim, streetwear’owym stylu, które zostały zapoczątkowane wydarzeniem „Sneaker Fest” odbywającym się we Wroclavii 9 i 10 września. Stawiamy na budowanie niezapomnianych doświadczeń i wspomnień – mamy nadzieję, że na długo pozostaną w pamięci naszych klientów.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w loterii?

KROK 1. W dniach 9-24.09.2022 r. odwiedź sklepy biorące udział w loterii Wroclavii i zrób zakupy za minimum 100 zł (na maksymalnie dwóch dokumentach potwierdzających zakup).

KROK 2. Zgłoś się̨ do Punktu Obsługi Loterii* (poziom 0.) z dowodem zakupu. Hostessa poprosi cię o okazanie elektronicznej karty Programu Lojalnościowego Wroclavii i zweryfikuje, czy na koncie aktywna jest funkcja Cashback – to warunek konieczny do wzięcia udziału w loterii.

KROK 3. Po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz odpowiednią liczbę̨ kuponów loteryjnych. Dodatkowe kupony loteryjne można zdobyć, rejestrując dowody zakupu dokonane od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00.

KROK 4. Zarejestruj kupon lub kupony loteryjne w loteriomacie i sprawdź, czy wygrałeś jedną z rzeczowych nagród natychmiastowych.

Informacja o wygranej lub jej braku wyświetli się na ekranie w postaci kolorowej animacji. Zwycięzca rzeczowej nagrody natychmiastowej będzie mógł ją odebrać w Punkcie Obsługi Loterii, okazując dowód potwierdzający tożsamość, zwycięski kupon loteryjny oraz dowód zakupu.

Finał i losowanie nagród głównych – 24.09 godz. 17:00.

Osoby, które chcą wziąć udział w losowaniu nagród głównych, tj. wycieczki do USA, kultowego, włoskiego skutera i karty podarunkowej o wartości 5 tysięcy złotych, powinny wrzucić zarejestrowany kupon lub kupony do urny zlokalizowanej w Punkcie Obsługi Loterii, a następnie przyjść na losowanie, które odbędzie się̨ 24.09.2022 r. o godzinie 17.00.

Obecność podczas losowania nagród głównych jest obowiązkowa – tylko osoby obecne podczas finału WIELKIEJ Loterii, będą uprawnione do odbioru nagród głównych. W przypadku gdy wylosowana zostanie osoba nieobecna w centrum, losowanie odbędzie się ponownie.

*Punkt Obsługi Loterii zlokalizowany jest na poziomie 0. (przy fontannie) w dniach 9-23.09.2022 r. (z wyłączeniem dni wolnych od handlu), w godzinach 9:00-20:00 oraz w dniu 24.09.2022 r. w godzinach 9:0015.30

Regulamin WIELKIEJ Loterii jest dostępny na stronie CH Wroclavia.

 

Artykuł powstał przy współpracy z CH Wroclavia.