Rum Love Festiwal odbędzie się już w czerwcu, a już dziś oficjalnie rusza sprzedaż biletów. Do wyboru wstęp na jeden lub na dwa dni oraz bilety VIP, które można nabyć na stronie www.rumlovefestiwal.com. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostały aromatyczne atrakcje, nie tylko w Centrum Kongresowym – gdzie odbywać się będzie Festiwal, ale także w całym Wrocławiu. Zachęcamy do zwiedzania naszego pięknego miasta z trochę innej perspektywy – od strony rumowej atmosfery. [addAdSense]

Śledząc profil na Facebook’u, dowiecie się między innymi, które restauracje we Wrocławiu przygotują dania pochodzące z rejonów świata, w których produkuje się rum i gdzie najlepsi barmani wyczarują magiczne cocktaile na bazie rumu.
Dowiecie się również które hotele przygotują dla Was klimatyczne pokoje. W każdym obiekcie i do każdej wymienionej atrakcji, posiadacze biletu otrzymają specjalną festiwalową zniżkę cenową.

Po zakończeniu pierwszego dnia festiwalu tj. 24.06.2017 odbędzie się afterparty, w jednym z najlepszych klubów we Wrocławiu.

Na dwa dni Wrocław zmieni się w europejską stolicę rumu, a organizatorzy przeniosą Was w krainę jednego z najlepszych trunków na świecie.

Bądźcie na bieżąco, ponieważ już niedługo będziemy przedstawiać Wam najbardziej aromatyczne miejsca we Wrocławiu, które dołączą do rumowego szaleństwa!

 

Poprzedni artykuł odnośnie Rum Love Festiwal: TUTAJ

 

Artykuł objęty patronatem medialnym.