Można powiedzieć, że Wrocław rozpoczął sezon Runmageddon 2019 i go zakończy. 19 i 20 października na Stadionie Wrocław odbędzie się finałowa edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami.

Tym razem do stałego grona fanów Runmageddonu oraz profesjonalnych biegaczy przeszkodowych dołączą całe rodziny, które po raz pierwszy w historii wrocławskich eventów będą mogły wziąć udział w specjalnie dedykowanej formule.

Październikowy weekend na terenie Dolnego Śląska zapowiada się iście ekstremalnie i rozrywkowo. Runmageddon, który w tym czasie zawita na Stadion Wrocław będzie obfitował w atrakcje dla każdego. Wystartować będą mogły zarówno dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorośli. Finał Ligi Runmageddonu dodatkowy uatrakcyjni formuła Family, która jest nowością tegorocznego sezonu. Family powstała specjalnie z myślą o dzieciach i rodzicach, którzy chcą razem spędzić fantastyczny czas i przeżyć ekstremalną przygodę. Jest to idealna propozycja na aktywne spędzenie wspólnego weekendu. Formuła łączy w sobie tor przeszkód dla dorosłych i dla dzieci. Na dystansie dwóch kilometrów rozstawione jest 15 przeszkód, konstrukcyjnych jak i naturalnych, które startująca rodzina musi pokonać.
Tworząc formułę Family myśleliśmy o tym, jak zachęcić dzieci i rodziców do Runmageddonu. Spotykaliśmy się czasami z lękiem, czy to rodziców, czy dzieci przed startem, ale kiedy daliśmy im możliwość wspólnego startu ich bariery minęły. Dorośli z dziećmi świetnie się bawią na dwukilometrowej trasie, której pokonanie ich integruje i dostarcza mnóstwo wrażeń, które zostaną z nimi na zawsze – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddon S.A.

1/2

 

Runmageddon Family odbędzie się 20 października, starty rodzinnych serii zaplanowane są na od godziny 15:00 do 16:00. Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w ekstremalnej rozrywce mogą to zrobić zapisując się na bieg na stronie: TUTAJ

Artykuł objęty patronatem medialnym.