Już w najbliższą sobotę (10 grudnia) w Sky Tower odbędzie się niezwykłe wydarzenie – Egurrola X-Mas Show. Na scenie będzie można zobaczyć występy tancerzy Egurrola Dance Studio, którzy zaprezentują się w balecie, jazzie, tańcu nowoczesnym oraz hip hopie. Tancerzom kibicować będzie przez cały dzień założyciel szkoły – Agustin Egurrola. Dla wszystkich gości przygotowano również promocje i zniżki m.in. na Wystawę Pająków oraz do Sky Bowling.

Wśród uczestników tanecznego show będzie można zobaczyć ponad 500 tancerzy – od najmłodszych adeptów sztuki tanecznej, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na scenie, poprzez starsze dzieci i młodzież, aż po dorosłych tancerzy. Specjalne pokazy przygotowali również reprezentanci wrocławskiej szkoły Egurrola Dance Studio, którzy uczestniczą w turniejach i zawodach na terenie całej Polski.

Organizatorzy zapowiadają, że w tym dniu nie zabraknie atrakcji i niespodzianek również dla publiczności. Mikołajkowej imprezie towarzyszyć będą też specjalnie przygotowane na ten dzień promocje, które pozwolą skorzystać z rozrywkowej oferty Galerii Sky Tower w atrakcyjnych cenach.

Klienci Sky Bowling, którzy 10 grudnia dokonają zakupu w kręgielni, otrzymają 10% zniżkę na wynajęcie toru w okresie 27-29.12.2022 roku. Wyjątkową ofertę przygotowała również Wystawa Pająków – na gości czekają bilety wstępu w cenie obniżonej o 10% oraz specjalnie przygotowane na ten dzień warsztaty tematyczne. Na terenie Galerii Sky Tower będzie można spotkać maskotkę Kolejkowa – Bodzia.

Egurrola X-mas Show odbędzie się w Sky Tower, przy ul. Powstańców Śląskich 95, w godz. 12:00-18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Foto: Egurrola Dance Studio Wrocław