Kolejna z wrocławskich restauracji dołączyła do grona lokali, w których rewolucję przeprowadziła popularna restauratorka – Magda Gessler. Zmiany dotyczą restauracji o amerykańskim klimacie, zlokalizowanej przy ul. Drukarskiej.

Kuchenne rewolucje to program rozrywkowy, od lat cieszący się dużym zainteresowaniem wśród widzów. W każdym odcinku Magda Gessler odwiedza jedną restaurację, której właściciele mają problemy z prowadzeniem lokalu. W ciągu czterech dni restauratorka udziela personelowi rad i proponuje metody rozwiązania istniejących problemów. Wprowadza także nowe, ciekawsze menu i prowadzi kampanię reklamową odmienionej restauracji. Po kilku tygodniach od rewolucji wraca, by sprawdzić, jak radzą sobie właściciele.

We Wrocławiu Magda Gessler pojawiła się już kilkukrotnie. Restauracje, które przeszły Kuchenne Rewolucje to m. in. Villa Bianco – Steak & Lobster, Przystanek Wrocek, Bistro by the way, Alladins czy Pyszne Korzenie. Niestety trzy ostatnie, aktualnie nie przyjmują gości.

W ostatnich dniach program nagrywano w lokalu o nazwie American Dream Restaurant & Sports bar przy ul. Drukarskiej 32.

„American Dream Restaurant & Sports jest najlepszym miejscem, gdzie w amerykańskim klimacie zjesz pyszny posiłek, obejrzysz sport na dużym ekranie i miło sęedzisz czas w gronie najbliższych przyjaciół. Serwujemy wyśmienitą pizzę na grubym cieście PAN, która przywieziona do Państwa smakuje tak samo jak na miejscu w lokalu. U nas zjesz również prawdziwe wołowe steki z grilla węglowego. Oferujemy także dania kuchni meksykańskiej oraz doskonałe amerykańskie Burgery” – tak reklamowała się przed rewolucją restauracja.

Jak się okazuje, nie był to przepis na sukces, ponieważ właściciele poprosili o pomoc Magdę Gessler. Po wizycie restauratorki, miejsce zmieniło nazwę na Queens Street Bar. Menu nie jest jeszcze znane, ale nowych dań będzie można spróbować już od piątku (25 marca), po wcześniejszej rezerwacji stolika.

 

Foto: Facebook/Kuchenne Rewolucje