Nieopodal Placu Solnego, a więc w samym centrum Wrocławia, swoją działalność rozpoczął kolejny lokal w którym można napić się piwa w bardzo niskich cenach, zamówić orzeźwiającego drinka albo wrzucić coś na ząb. Mowa o nowym pubie sieci Przybij Piątaka, otwartym niedawno przy ul. Szajnochy. Poza nim, w mieście działają jeszcze dwa, dobrze znane studentom i fanom nocnego życia lokale.

Nowy pub Przybij Piątaka powstał w podziemiach kamienicy przy ul. Szajnochy 11. W klimatycznym wystroju przestronnego lokalu dominują dwa kolory: czarny i biały. Poza tym, pojawiło się też wiele akcentów nawiązujących do muzyki rockowej. Jednak nie tylko ciekawe wnętrze przyciąga gości, bo prawdziwym atutem wyróżniającym Przybij Piątaka są ceny serwowanych tam alkoholi czy smacznych przekąsek. Ceny zaczynają się już od 5 zł, dzięki czemu pub jest idealnym miejscem na spotkania dla studentów i innych osób, które mają ochotę wyjść na miasto, nie opróżniając przy okazji całej zawartości portfela.

Puby Przybij Piątaka to lokale pełne pozytywnej energii i młodych ludzi, gdzie goście mogą poczuć się swobodnie, a przy okazji atrakcyjnie spędzić czas w towarzystwie znajomych. Każdy z nich to także świetna propozycja miejsca na zorganizowanie imprezy czy spotkania – aby zarezerwować stolik wystarczy zadzwonić do danego lokalu.

Aktualnie we Wrocławiu funkcjonują trzy puby Przybij Piątaka, więc jest w czym wybierać: dość duży lokal przy ul. Purkyniego 1 na poziomie -1, kameralny pub przy ul. Kazimierza Wielkiego 49 oraz trzeci, nowy, przestronny lokal przy ul. Szajnochy 11, otwarty w kwietniu bieżącego roku. Sieć pubów stawia na rozwój i wychodzi naprzeciw potrzebom swoich gości, zatem nie wykluczone, że tego typu lokali pojawi się więcej, nie tylko w stolicy Dolnego Śląska, ale także w innych miastach.

Przybij Piątaka we Wrocławiu:

  • ul. Szajnochy 11,
  • ul. Kazimierza Wielkiego 49,
  • ul. Purkyniego 1.

Godziny otwarcia:

  • niedziela-czwartek od godz. 15:00 do 3:00,
  • piątek-sobota od godz. 15:00 do 4:00.

 

Strona internetowa: www.przybijpiataka.pl

Facebook: www.facebook.com/przybijpiataka

Instagram: www.instagram.com/przybij_piataka/

 

Artykuł powstał przy współpracy z Przybij Piątaka.