Biżuteria, kosztowności, pamiątki rodzinne – ile z tych rzeczy znajduje się w Twoim domu, ale nigdy nie zastanawiałeś się nad tym, czy są bezpieczne?  

Szafki zamykane na klucz, czy podstawowe systemy alarmowe, mogą nie wystarczyć w wypadku włamania. Powstało jednak miejsce, gdzie możesz być spokojny o swoje kosztowności – 24Sejf.  

Jako jedyna tego typu firma na Dolnym Śląsku, 24Sejf oferuje wynajem bezpiecznych skrytek depozytowych. Jako jedyna zaś firma w Polsce, gwarantuje całodobowy dostęp do skarbca, bez dodatkowych, ukrytych kosztów.  

Bezpieczeństwo stawiane jest tutaj na pierwszym miejscu – gwarantują je najnowsze systemy zabezpieczeń. Siedziba firmy, znajdująca się przy ulicy Krakowskiej 52 we Wrocławiu, jest stale nadzorowana przez uzbrojoną formację ochronną.  

Dodatkowy filar bezpieczeństwa stanowi polisa w PZU S.A., obejmująca obiekt oraz znajdujące się w nim mienie. 

Pomimo tego, iż potrzeba wynajmu skrytek depozytowych z roku na rok staje się coraz większa, banki zaczynają wycofywać się z oferowania tej właśnie usługi, zamiast ją rozwijać. Problem zaczynają mieć więc nie tylko osoby fizyczne, chcące w bezpiecznym miejscu przechować swoje kosztowności, ale również firmy, które z wejściem w życie nowych obostrzeń, dotyczących ochrony danych osobowych, zmuszone są do bezpiecznego ukrycia wrażliwych informacji – dokumentów, przenośnych dysków, czy też innych nośników.

Pomieszczenie, gdzie znajdują się skrytki spełnia wszystkie potrzebne wymogi, takie same jak w bankowych skarbcach – posiada niską wilgotność oraz stałą temperaturę bez względu na porę roku. Wynajmujący, może mieć więc pewność, że wszystkie przechowywane w jego skrytce przedmioty – akty notarialne, pamiątki rodzinne czy też dyski są całkowicie bezpieczne.  

Firma 24Sejf dba o swojego klienta. Oprócz całodobowego dostępu, możemy liczyć na całkowitą dyskrecję – tylko najemca zna zawartość swojej skrytki oraz wie o fakcie jej posiadania. Dodatkową dyskrecję zapewniają specjalnie wydzielone pomieszczenia, bez monitoringu.  

Jeśli zależy Państwu na bezpiecznym przechowaniu swoich najcenniejszych rzeczy, polecamy zapoznać się z ofertą 24Sejf.  

Strona: https://24sejf.pl/

Adres: Ul. Krakowska 52

 

 

Artykuł sponsorowany.