Stadion Wrocław zaprasza mieszkańców miasta do korzystania z nowej atrakcji – kilka dni temu na parkingu od strony ul. Lotniczej pojawiło się wesołe miasteczko Madness.

Lunapark zaczął działać 17-go września i będzie otwarty dla odwiedzających do niedzieli 27-go września. Z atrakcji wesołego miasteczka można korzystać codziennie – w dni powszednie od 14:00 do 22:00, natomiast w sobotę i niedzielę od 11:00 do 22:00.

Dobrą zabawę na terenie lunaparku zapewniają m.in. takie atrakcje jak: platforma do jazdy na specjalnie zaprojektowanych autach, kolejka typu rollercoaster, karuzela bajkowa, koło młyńskie i inne.

Ceny atrakcji wahają się w przedziale od 8 do 15 złotych. Osoby dojeżdżające samochodem mają możliwość skorzystania z parkingu Stadionu.

Karuzele są na bieżąco dezynfekowane, a dodatkowo przy wejściu na każdą atrakcję znajduje się płyn do dezynfekcji dłoni.

Wesołe Miasteczko Madness zmieni swoją lokalizację 2-go października, od wtedy będzie można z niego korzystać przy ul. Inflanckiej, na Psim Polu.

Tekst: CWC

Foto: Miejsca we Wrocławiu