108 mieszkań, różnorodne metraże od 36 do 115 mkw., balkony, loggie i zielone ogródki. Jutrzenka to nowe osiedle na Klecinie we Wrocławiu. Inwestorem jest Ancona Development. Firma debiutuje na wrocławskim rynku nieruchomości. Początek budowy planowany jest na wrzesień, a przedsprzedaż rusza w sierpniu.

W ramach pierwszego etapu inwestycji wybudowanych zostanie 108 mieszkań, od kawalerek do sześciopokojowych, o powierzchni od 36 do 115 mkw.
Wybraliśmy Klecinę, ponieważ zapewnia mieszkańcom ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Jednocześnie umożliwia szybki dojazd do centrum Wrocławia, jak i pozostałych dzielnic. Jutrzenka to propozycja dla każdego, zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi. Mieszkańcy osiedla stworzą wielopokoleniową społeczność sąsiedzką, tu będzie kwitło życie – mówi Piotr Seretny, prezes zarządu Ancona Development.

Skandynawia we Wrocławiu

Osiedle Jutrzenka zostało zaprojektowane przez Bartosza Łukaszewicza z wrocławskiej pracowni Dziewoński Łukaszewicz Architekci. Projekt jest inspirowany elementami architektury skandynawskiej. Elewacja będzie utrzymana w lekkich i jasnych kolorach – bielach, beżach
i szarościach. Inwestycję charakteryzują także funkcjonalne układy oraz ponadstandardowa jakość materiałów. Dotyczy to także designu i wykończenia części wspólnych. Na terenie osiedla deweloper planuje zaaranżować zieleniec. Powstaną tutaj nastrojowe alejki otoczone kwiatami, krzewami i drzewami, a także stylowe, współgrające z architekturą budynków ławki.  

Mieszkania na osiedlu Jutrzenka są już dostępne w ramach przedsprzedaży. Ceny rozpoczynają się już od 199 tys. zł.

 

Foto: mat. prasowy.