Hotel Best Western Premier City Center, znajdujący się naprzeciw Dworca Głównego, przyjął pierwszych gości. Należący do Best Western Hotel & Resorts czterogwiazdkowy hotel oferuje gościom 64 pokoi oraz przestrzenie stworzone z myślą o wydarzeniach biznesowych.

Best Western Premier City Center to nowy wrocławski hotel, znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Gwarnej oraz Piłsudskiego. Budowa gmachu wystartowała w lutym 2017, a zakończyła się w drugim kwartału 2019 roku. Powierzchnia użytkowa tego 8-mio kondygnacyjnego budynku wynosi 3 tys. m2. Za koncepcję architektoniczną hotelu jest odpowiedzialna pracownia SSC Architekci, a inwestorem jest spółka Gwarna Wrocław Sp. z o.o.

1/2

 

Umiejscowienie hotelu u zbiegu ulic Gwarnej oraz Piłsudskiego, stanowi doskonałą perspektywę dla biznesu i turystyki. Budynek położony jest w sąsiedztwie z Dworcem Głównym, blisko centrów biznesowych, biur korporacyjnych, oraz jednego z największych centrów handlowych w Polsce. Na powierzchni ponad 3 tys. m2 znajduje się 64 nowoczesnych pokoi, dwie sale konferencyjne na 100 osób oraz restauracja pod nazwą “AleGwarno!”.

 

Tekst: Grzegorz Szein 

Foto: Miejsca we Wrocławiu