W sobotę (4 grudnia) ulicami miasta przejdzie manifestacja osób, które nie ukrywają swojego niezadowolenia z polityki prowadzonej przez rządzących krajem. Wrocławski magistrat informuje o utrudnieniach w ruchu, które mogą wystąpić w związku z wydarzeniem.

Protest będzie dotyczył prowadzonej przez (nie)rząd polityki ekonomicznej, zdrowotnej, społecznej i obyczajowej w naszym kraju. Nie ma naszej zgody na dzielenie ludzi i wszechobecne rozgrywki polityczne, które nic nie mają wspólnego z prowadzeniem państwa dla obywateli – informują organizatorzy protestu. – Zabierzcie ze sobą gwizdki, kołatki, latarki, światełka! Wszystko co robi hałas i sprawi, że nie przejdziemy niezauważeni głównymi ulicami Wrocławia. Pokażmy swoją wielką siłę i energię! – dodają.

Jak informuje Urząd Miasta, w ramach zgromadzenia publicznego, które odbędzie się 4 grudnia w godz. 14:00-19:00, zgłoszonych zostało 400 uczestników.

Trasa marszu będzie przebiegać następująco: rozpoczęcie na placu Nowy Targ, następnie przejście ulicami: Piaskową, Grodzką, Nowy Świat, Kazimierza Wielkiego przez pl. Dominikański, dalej Błogosławionego Czesława, Św. Katarzyny i powrót na pl. Nowy Targ, gdzie nastąpi zakończenie zgromadzenia.

 

Foto: Zbiory Fotopolska