Od lat związani z czerwcowym festiwalem Europa na Widelcu, jego twórcy – Piotr Bikont (tragicznie zmarły w czerwcu 2017r.) i Robert Makłowicz, którzy przeszli nasze miasto restauracyjnym szlakiem wzdłuż i wszerz, zapisali rekomendacje dla 33 wrocławskich lokali w unikalnym przewodniku „Wrocław na widelcu”.

Wrocław na widelcu to jedyny taki przewodnik po stolicy Dolnego Śląska. Zawiera spis tutejszych lokali, które zachęcają do ich odwiedzenia nie tylko pysznym menu, ale także niepowtarzalnym charakterem wnętrz. Spośród setek restauracji, jakie możemy spotkać, spacerując po Wrocławiu, autorzy – Piotr Bikont i Robert Makłowicz – wybrali i wyróżnili 33 lokale, które zasłużyły na uwagę i z całą pewnością są warte odwiedzenia. Godne polecenia okazały się m.in. Akropolis, Etno Cafe Ovo, Osiem Misek czy Szynkarnia. 

 

KONKURS

Mamy do rozdania 3 egzemplarze.

Aby wziąć udział w konkursie należy zostawić dowolny komentarz pod tym artykułem oraz wpisać swój mail do NEWSLETTERA, który znajduje się na dole strony. Spośród osób, które wykonają te dwie czynności wybierzemy 3, które otrzymają od nas egzemplarz „Wrocław na widelcu”.

Wyniki ogłosimy 29.10.17 o godz. 20.00

 

Wyniki!

Przewodniki „Wrocław na widelcu” otrzymują:

Kornelia Szymczak, Ewa Konieczna, Łukasz Wardziak

 

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! 🙂

 

 

Foto: MiejscaWeWroclawiu.pl