Poznaj Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Uczelnia zaprasza na wirtualny Dzień Otwarty.
AKTUALNOŚCI, WYDARZENIA

Poznaj Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Uczelnia zaprasza na wirtualny Dzień Otwarty. 

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza maturzystów, rodziców i nauczycieli na wirtualny Dzień Otwarty. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w mediach społecznościowych. W programie przewidziane są rozmowy z wykładowcami, wywiady ze studentami i sesja Q&A. Transmisję będzie można oglądać już 14 kwietnia.

Wirtualny Dzień Otwarty to okazja do spotkania społeczności akademickiej mimo obostrzeń sanitarnych związanych z trwającą pandemią. W specjalnie na tę okazję zorganizowanym uniwersyteckim studiu telewizyjnym zostaną przedstawione szczegóły dotyczące rekrutacji i kierunków studiów. Podczas relacji na żywo maturzyści i ich rodzice będą mogli porozmawiać na czacie z przedstawicielami uczelni, którzy chętnie odpowiedzą na zadawane pytania. Nie zabraknie też konkursów i niespodzianek. Wirtualny Dzień Otwarty zaplanowano na 14 kwietnia o godzinie 11:30. 

Szczegóły i zapisy: link.

Jedna z większych szkół ekonomicznych w kraju

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu obejmuje jedenaście kierunków w języku polskim i cztery programy w języku angielskim, Szkołę Doktorską i studia doktoranckie dla obcokrajowców. Uczelnia oferuje interesujące kierunki studiów oraz możliwość dołączenia do licznych kół naukowych zajmujących się zagadnieniami m.in. z zarządzania, logistyki i bankowości. Studenci mogą się także uczyć pod opieką tutorów i praktyków biznesu, biorąc udział w Biznesowym Indywidualnym Programie Studiów.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu od lat jest najczęściej wybieraną uczelnią ekonomiczną w Polsce. 

To przede wszystkim zasługa kadry i programu nauczania, ale również klimatycznego miejsca, w którym się znajduje. Atutem uczelni jest położenie wydziałów, wszystkie budynki zlokalizowane są przy ulicy Komandorskiej i Kamiennej. Dworzec autobusowy i kolejowy oraz Rynek są w zasięgu bezpłatnego przejazdu rowerem miejskim. Na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zlokalizowane są świetnie wyposażona biblioteka uniwersytecka, domy studenckie oraz część rekreacyjna, między innymi: basen, siłownia, boisko do siatkówki i miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

http://www.ue.wroc.pl/

Foto: mat. UE

Polecane

© Miejsca We Wrocławiu 2022 all rights reserved.