Grudzień to miesiąc szczególny, kojarzony z bliskimi, świątecznym ucztowaniem, ale także z prezentami. Te bardzo często przyprawiają o zawrót głowy. Tropiąc za pomysłami, często zdarza nam się ograniczać w poszukiwaniach podarunku. Chyba każdy z nas otrzymał kiedyś wełniany sweter lub inne ciepłe odzienie. Chcąc sprawić prawdziwą radość najbliższym, warto wybiec myślami w przód. Podpowiadamy jak.

Od wiosny do jesieni, idąc przez lato – nie trudno ich przeoczyć. O kim mowa? WODNIACY mocno wyróżniają się na tle wrocławskiego wodnego krajobrazu i bez problemu można wypatrzeć ich elegancki i szybki jacht motorowy pływający po Odrze w centrum. Na przykład podczas spacerów wzdłuż włocławskich bulwarów, czy po Ostrowie Tumskim. Na bezpiecznym i efektywnym prowadzeniu motorówki znają się jak mało kto, a zwiedzanie najciekawszych i najładniejszych miejsc Wrocławia od strony wody to ich codzienność. Z opinii w internecie wyczytamy same pozytywy – 100% zadowolenia Klientów. Kim dokładnie są i dlaczego tak skutecznie zarażają pasją i miłością do wody jak i Wrocławia kolejne grupy adeptów?

Wrocław: kurs motorowodny

Wrocław jest najlepszym miastem do nauki pływania motorówką podczas kursu motorowodnego w Polsce. Dlaczego? Znajduje się tu ok. 60 km tras do żeglowania, rzeka Odra płynie z prądem, znajduje się tutaj wiele przystani i zatoczek do ćwiczeń. Śluzowanie, którego uczą Wodniacy podczas kursu na sternika motorowodnego przydaje się bardzo, gdyż śluz wodnych we Wrocławiu mamy 9 i są one obowiązkowe do pokonania np. podczas wielkiej pętli wrocławskiej lub małej pętli wrocławskiej. Są to trasy, którymi można przepłynąć ”z góry na dół” lub odwrotnie. Z Wrocławia również możemy wypłynąć na całą Polskę i Europę oraz Morze Bałtyckie – to miasto jest bardzo dobrze skomunikowane wodą, a jego infrastruktura z roku na rok się polepsza. Swoją przygodę z nauką pływania motorówką najlepiej zacząć w tutaj – tym bardziej, że rzeka jest najtrudniejszym nawigacyjnie akwenem do pływania na śródlądziu.

Rejsy statkiem Wrocław

Jeżeli chcesz zwiedzić i poznać Wrocław od całkowicie nowej perspektywy – rejsy po Wrocławiu z Wodniakami polecają się na popołudnie lub wieczór. Wrocław to miasto 100 mostów, wyjątkowe na skalę europejską, ponieważ z poziomu wody można zobaczyć najważniejsze i najstarsze zabytki oraz samo serce miasta – piękny Ostrów Tumski. Podczas rejsu motorówką można wypić lampkę wina, posłuchać ulubionej muzyki lub po prostu relaksować się na wygodnym pokładzie jachtu. Wodniacy twierdzą, że najbliższym miastem, które może równać się z Wrocławiem od strony wody jest dopiero Sankt Petersburg w Rosji.

Voucher na kurs motorowodny lub rejs!

Spraw bliskim wyjątkowy i motorowodny prezent! Wodniacy dają 100% gwarancję zadowolenia i zarażenia się pasją jak i miłością do wody! Podaruj voucher na kurs sternika motorowodnego we Wrocławiu lub rejs na eleganckim jachcie motorowym wraz ze zwiedzaniem miasta w samym centrum. Wodniackie vouchery są estetycznie zaprojektowane i schludnie zapakowane – zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta.

 

WODNIACY WROCŁAW

“Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre”

Strona internetowa: www.wodniacy.org

Instagram: https://www.instagram.com/wodniacy/

Facebook: https://www.facebook.com/Wodniacy-101014761682046/

 

Artykuł sponsorowany

Foto: Wodniacy