W zeszłym tygodniu informowaliśmy o mężczyźnie, który w rejonie Wielkiej Wyspy okradł kilka kobiet, wyrywając im z uszu złote kolczyki. Sprawy zostały zgłoszone funkcjonariuszom Policji, którzy opublikowali wizerunek sprawcy wytypowanego na podstawie dotychczasowych ustaleń. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub były świadkami kradzieży, proszone są o kontakt z policjantami.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, sprawca podbiegając od tyłu do pokrzywdzonych kobiet, dokonuje kradzieży kolczyków poprzez ich sprawne odpięcie, po czym pośpiesznie oddala się z miejsca zdarzenia – relacjonuje Zespół Komunikacji Społecznej z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Mężczyzna, którego wizerunek opublikowali policjanci, może mieć związek z kradzieżami, dlatego wszystkie osoby, które były świadkami takich zdarzeń bądź mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Wrocław Śródmieście pod nr tel. 47-871-43-58 lub Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego pod nr tel. 47 871-41-20 lub tel. kom. 601-812-364.

 

Foto: mat. KMP Wrocław