W niedzielę 5 września informowaliśmy o interwencji policyjnej na wrocławskich Partynicach. Funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież, natomiast trzeci ze sprawców uciekł. Policjantom do tej pory nie udało się go odnaleźć, dlatego postanowili opublikować wizerunek mężczyzny.

Dwaj podejrzani o kradzież mienia zostali przetransportowani do aresztu. Trzeci z nich podjął próbę ucieczki samochodem. Mimo strzału w oponę oraz interwencji funkcjonariuszy mężczyzna gwałtownie odjechał z parkingu, gdzie miała miejsce interwencja.

– Szeroko zakrojone działania operacyjne funkcjonariuszy i współpraca z mieszkańcami Wrocławia, doprowadziły do odnalezienia oraz zabezpieczenia procesowego samochodu. Natomiast przemieszczający się nim mężczyzna, jest nadal poszukiwany przez policjantów i w związku z tym podjęto decyzję o publikacji jego wizerunku. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą o kontakt do osób mogących mieć wiedzę na temat aktualnego miejsca pobytu mężczyzny pod całodobowy numer tel. 478 711 600 – informuje Zespół Komunikacji Społecznej z KMP we Wrocławiu.

Policyjna interwencja na Partynicach. Padł strzał.

 

Foto: KMP Wrocław