W zeszłym tygodniu informowaliśmy o nieznanym mężczyźnie, który w okolicy Psiego Pola napada na kobiety, a następnie je okrada. Sprawą zajęli się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław-Osiedle, którzy aktualnie poszukują złodzieja.

Z informacji udostępnionych przez wrocławskich policjantów, złodziej w ciągu ostatnich trzech tygodni dopuścił się czterech zuchwałych kradzieży. Jego ofiarami były kobiety w wieku senioralnym.

W związku okolicznościami dokonanych kradzieży, policjanci postanowili udostępnić wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Zarejestrowały go kamery zlokalizowane przed jednym z bloków mieszkalnych, do którego złodziej wszedł za jedną z poszkodowanych kobiet.

 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące mężczyzny, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław-Osiedle, osobiście lub pod numerem telefonu 47 87 128 20, 47 87 128 31, 47 87 128 30, mailowo: dyzurny.kp-osiedle@wroclaw.wr.policja.gov.pl, albo z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112.

Nieznany mężczyzna atakuje kobiety na Psim Polu.

 

Foto/Wideo: KMP Wrocław