Komfortowe mieszkania na wynajem czekają na nowych najemców w samym sercu Wrocławia – u zbiegu ulic Traugutta i Krasińskiego. Urban Home – marka zarządzana przez G City Europe – stawia na rozwój w segmencie PRS (Private Rental Sector) w największych polskich miastach akademickich i z powodzeniem realizuje ofertę dla poszukujących lokum studentów. Jedną z tego typu inwestycji są gotowe do zamieszkania apartamenty, mieszczące się nieopodal zabytkowego budynku Poczty Głównej.

Apartamenty Traugutta stanowią doskonałą alternatywę dla akademików czy tradycyjnego najmu, na który decydują się przyjeżdżający do stolicy Dolnego Śląska studenci. W 7-kondygnacyjnym budynku inwestor w pełni wyposażył łącznie 138 lokali: 104 apartamenty typu studio oraz 34 apartamenty z odrębną sypialnią. Mieszkania, choć o niewielkim metrażu, zostały zaaranżowane w sposób maksymalnie funkcjonalny. Wprowadzając się wybranego apartamentu, nie trzeba się o nic martwić, ponieważ projektanci zadbali o kompletne wyposażenie każdego z nich. W każdym lokalu znajduje się zmywarka, kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna, sporo przestrzeni do przechowywania oraz komfortowo zaplanowane miejsca do spania.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w klimatyzację, a te z widokiem na panoramę Wrocławia zostały dodatkowo wyposażone w dźwiękoszczelne okna, które zapewniają wysoki komfort akustyczny. Na każdym piętrze znajduje się pomieszczenie ze sprzętami gospodarstwa domowego (odkurzacz, żelazko, suszarka), które są do dyspozycji mieszkańców. To oferta przygotowana z myślą o studentach wrocławskich uczelni, zwłaszcza tych położonych w odległości kwadransa spacerem od inwestycji – Akademii Sztuk Pięknych, Kampusu Uniwersyteckiego czy Politechniki Wrocławskiej.

– Oddajemy młodym mieszkańcom miejsce idealne na start w stolicy Dolnego Śląska: położone w samym sercu Wrocławia, bezpośrednio przy kluczowych węzłach komunikacji miejskiej, stworzone zgodnie z filozofią “problem-free living”. Dostęp do mieszkań możliwy jest bez użycia kluczy, a wszelkie poprawki i naprawy w lokalach realizujemy na bieżąco dzięki całodobowej opiece. Przygotowaliśmy także przestrzeń co-workingową, dostęp do strefy rekreacyjnej i – co szczególnie ważne dla młodych osób – udogodnienia, które pozwolą na czasowy pobyt w komfortowych warunkach, bez konieczności ponoszenia środków na wyposażenie mieszkania – mówi Mateusz Kowalski, Head of Sales and Marketing PRS w Urban Home.

Założeniem Urban Home jest zbudowanie społeczności mieszkańców i udoskonalenie modelu najmu – tak, by każdy czuł się, jak u siebie w domu. Operator oferuje maksymalnie uproszczoną procedurę podpisania umowy i możliwość wprowadzenia się do Apartamentów Traugutta już w 48 godzin od podjęcia decyzji o chęci wprowadzenia się. Ofertę Urban Home powinni rozważyć zwłaszcza studenci planujący rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego w towarzystwie czworonoga: do nowego lokum można zabrać swojego pupila, a bliskość terenów zielonych pozwoli na komfort spacerowania w najbliższej okolicy.

Wszelkie szczegóły dotyczące procedury najmu oraz aktualne oferty ze zdjęciami apartamentów są dostępne na stronie internetowej.

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Urban Home.
Foto: mat. Urban Home / Miejsca we Wrocławiu