Nowy sponsor Śląska Wrocław. Bukmacher NobleBet sponsorem piłkarskiego Śląska Wrocław. Co wiemy o tym bukmacherze?

Klub piłkarski Śląsk Wrocław od początku października 2019 roku oficjalnie związał się z nowym sponsorem. Przez trzy kolejne sezony na koszulkach piłkarzy widnieć będzie logo bukmachera NobleBet.

Jak się okazuje, bukmacher NobleBet sponsoruje klub z Wrocławia już od początku rozgrywek, które rozpoczęły się jeszcze w lipcu. Jednak bukmacher nie prowadził w tym czasie jeszcze swojej działalności (choć posiadał już zezwolenie) i przekazał miejsce sponsorskie na koszulkach Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. – Dlatego tym większe słowa uznania kierujemy w stronę naszego nowego partnera, który zdecydował się udostępnić przysługujące mu miejsce na przodzie koszulek na cele charytatywne. Fakt, że Noblebet już od samego początku swojej działalności zainteresowany był współpracą z Śląskiem Wrocław, jest dla nas potwierdzeniem dużego potencjału klubu, jak i właściwego kierunku rozwoju, który obraliśmy. Jesteśmy szczęśliwi, że w realizowaniu naszych celów możemy liczyć na wsparcie tak ambitnego partnera – czytamy w oświadczeniu Piotra Waśniewskiego, prezesa Śląska Wrocław, które zostało opublikowane na oficjalnej stronie klubu.

Logo Fundacji nie zniknie zupełnie ze strojów zawodników. Zmieni się tylko miejsce jego ekspozycji i zostanie przeniesione na tył koszulki.

Współpraca na wielu polach

Według umowy, która będzie obowiązywała do czerwca 2022 roku, logo bukmachera będzie widoczne w przedniej części koszulek meczowych, ale też na wszystkich materiałach promocyjnych wrocławskiego klubu.

Co ciekawe, NobleBet nie jest pierwszym bukmacherem, który będzie widoczny na stadionie Śląska w tym sezonie. Zanim współpraca między bukmacherem NobleBet a klubem stała się oficjalna, to na banerach wokół boiska znajdowało się logo LVBet, innego legalnego bukmachera w Polsce. O tym, że obie firmy cenią sobie wzajemną współpracę ze Śląskiem świadczy to, że wspomniany LVBet jest sponsorem sekcji koszykarskiej klubu z Dolnego Śląska.

Bukmacher, który dopiero zaczyna

NobleBet rozpoczął swoją działalność bukmacherską pod koniec września 2019 roku. Jest to bukmacher, który oferuje pełnoletnim graczom (tylko tacy mogą brać udział w grach hazardowych) legalne zakłady bukmacherskie. NobleBet posiada bowiem koncesję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce, która jest przyznawana przez Ministra Finansów. Warto zaznaczyć, że obstawianie zakładów bukmacherskich u bukmacherów, którzy nie posiadają licencji jest zagrożone karą. Noblebet to jednak jeden z wielu bukmacherów, którzy potrzebną licencję posiadają.

W ofercie NobleBet znajduje się wiele dyscyplin sportu, ale to piłka nożna jest tą dyscypliną, na którą oferta kursowa jest najbardziej rozbudowana. Klienci NobleBet oczywiście mogą obstawiać też rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy, której uczestnikami są zawodnicy Śląska Wrocław. Oprócz piłki nożnej klienci NobleBet znajdą w ofercie bukmachera ok. 30 różnych dyscyplin sportowych, w tym te najbardziej popularne wśród typerów jak tenis czy hokej na lodzie. W ofercie NobleBet znajdziemy zarówno zakłady przedmeczowe jak i „na żywo”.

Potencjalni klienci bukmachera NobleBet powinni jednak pamiętać o tym, że zakłady bukmacherskie to forma hazardu, a więc mogą uzależniać.

Foto: http://slaskwroclaw.pl