Ponad 65 tysięcy gości, 30 tysięcy rozdanych ciasteczek i pierwsze miejsce wśród wrocławskich hoteli wg rankingu serwisu TripAdvisor. Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw obchodzi właśnie swoje pierwsze urodziny. 11 sierpnia zaprasza wrocławian do wspólnego świętowania – w programie plenerowy koncert, słodkie upominki i konkursy. Wstęp wolny.

DoubleTree by Hilton Wroclaw, zlokalizowany w designerskim kompleksie OVO Wrocław świętuje rok działalności. – W ciągu minionego roku odwiedziło nas ponad 65 tysięcy gości – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw. – Były to zarówno osoby przyjeżdżające do Wrocławia w celach biznesowych, jak i turyści, doceniający doskonałą lokalizację naszego hotelu, w ścisłym centrum miasta. Dzięki temu bardzo szybko staliśmy się  miejscem numer jeden na hotelowej mapie stolicy Dolnego Śląska. DoubleTree by Hilton Wroclaw w rankingu serwisu TripAdvisor zajmuje pierwszą pozycję wśród 74 hoteli z Wrocławia.

 

OVO Patio Chillout – Birthday Party

Z okazji pierwszych urodzin hotel przygotował program pełen atrakcji, w tym specjalną niespodziankę. W piątek, 11 sierpnia, pierwsza trójka dzieci urodzonych 10 sierpnia 2016r. (czyli w dniu otwarcia hotelu), które po godz. 15:00 odwiedzą Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw, otrzyma w prezencie 1-dniowy pobyt dla rodziny ze śniadaniem. Pozostałe roczne maluchy, które przyjdą tu tego dnia z rodzicami, mogą liczyć na mały prezent, a ich opiekunowie na babeczkę i kawę. Z kolei od godz. 17:00 zaplanowano urodzinową odsłonę OVO Patio Chillout, a o 19:00 na żywo zagra zespół More Wine Please. Będzie można też poczęstować się lampką prosecco w specjalnej urodzinowej cenie oraz wygrać nocleg w hotelu. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie podczas hotelowego birthday party i opublikować je w mediach społecznościowych.

– Chcemy podziękować mieszkańcom miasta zarówno za ciepłe przyjęcie, jak i za to, że tak chętnie spędzają czas w OVO Bar & Restaurant. Zapraszamy też w najbliższy piątek – mówi Matthias Herd. – To dla nas prawdziwy zaszczyt gościć ich w naszym hotelu.

 

Foto: MiejscaWeWroclawiu/vision