Pezet Extended Tour powiększa się o dodatkowe miasta. Kolejne koncerty odbędą się 3 września w Poznaniu, 10 września we Wrocławiu, 11 września w Krakowie oraz 24 września w Warszawie. Bilety na wydarzenia dostępne są za pośrednictwem serwisu eBilet.pl.

Trasa koncertowa Pezeta „Extended Tour” zapowiada się niesamowicie. Jeden z najlepszych polskich raperów pojawi się w kilku największych miastach na terenie Polski. Jednym z przystanków będzie Wrocław, gdzie Pezet wystąpi już 10 września o godzinie 16:00. Publiczność zbierze się w piątek przy ul. Mazowieckiej.

Pezet Extended Tour będzie pierwszą okazją, żeby na żywo usłyszeć utwory z albumu „Muzyka Współczesna Extended” (https://youtu.be/_vj3JjKnfrE). Na scenie zjawią się różni goście, więc impreza z pewnością przyprawi o dreszcze nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/867989113642140

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/pezet

 

Pezet Extended Tour:

03.09 – Poznań – Park Starego Browaru 

10.09 – Wrocław – plac przed Impartem (ul. Mazowiecka)

11.09 – Kraków – HYPE PARK

24.09 – Warszawa – Błonia PGE Narodowego

Najnowszy singiel Pezeta „Mem” ukaże się na limitowanym wydawnictwie „Muzyka Współczesna LP”. Podobnie jak w wydaniach Deluxe i Extended tracklista albumu różnić się będzie od wersji podstawowej i zostanie do niej dodany utwór „Mem”. Oprócz tego w poligrafii wydania znajdą się teksty wszystkich utworów. W sklepie winylownia.pl winyl dostępny jest w limitowanym (200 sztuk) wydaniu „half black/ half magenta”: https://bit.ly/PezetWinylownia

Wydawnictwo i koncerty w ramach trasy Extended Tour są zamknięciem trwającego dwa lata rozdziału „Muzyka Współczesna” w karierze Pezeta. Album osiągnął status potrójnej platyny, a singiel „Magenta” status diamentowego singla. Są to jak dotąd najwyższe wyróżnienia w dyskografii Pezeta.

Dodatkowo przypominamy, że na platformie HBO GO caly czas dostępny jest zarejestrowany w warszawskim COS Torwar koncert Pezeta z grudnia 2019 roku.

Foto: Mat. prasowy