Reżyser takich filmów jak „Botoks”, „Pitbull” czy „Kobiety Mafii” realizuje na terenie Wrocławia swoją najnowszą produkcję o tytule „Trinity”. W związku z pracą ekipy filmowej w dniach 13-15 marca na ulicach Łukasińskiego i Mierniczej obowiązywać będą ograniczenia w ruchu i parkowaniu.

Na początku marca Agencja Aktorska Edwin Film poszukiwała statystów na poszczególne dni zdjęciowe. Każda zainteresowana osoba mogła wysłać swoje zgłoszenie, by zostać przechodniem w jednej ze scen filmowych.

Zdjęcia będą realizowane od poniedziałku do środy (13-15 marca) na Przedmieściu Oławskim, a mianowicie na ul. Łukasińskiego i ul. Mierniczej.

W czasie trwania zdjęć filmowych ulice będą wyłączone z przelotowego ruchu kołowego oraz postoju. Dla odcinków wyłączonych z parkowania wyznaczono zastępcze parkingi (m.in. na ul. Szybkiej i podwórkach ul. Mierniczej). Mieszkańcy będą do nich kierowani bezpośrednio przez obsługę planu, która będzie na bieżąco kontrolować poziom ich zajętości – wyjaśnia ZDiUM.

Ruchem na planie zdjęciowym będą kierować pracownicy ochrony planu oraz funkcjonariusze Policji – łącznie ok. 30 osób pozostających do dyspozycji mieszkańców.

 

Foto: Pixabay