We Wrocławiu przy ul. Dąbrowskiego 40 otworzył swoje drzwi już trzeci w Polsce specjalistyczny sklep Przyjaciół Kawy.

Ta szybko rozwijająca się sieć detaliczna nie ukrywa swoich planów – w ciągu najbliższych lat zamierza otworzyć sklepy we wszystkich większych miastach. Z okazji otwarcia nowego sklepu we Wrocławiu, Przyjaciele Kawy organizują otwartą, bezpłatną degustację kaw speciality. [addAdSense]


Dyrektor firmy specjalizującej się w sprzedaży kawy i ekspresów do kawy – Robert Siwek mówi, że klienci wykazują coraz większe zainteresowanie kulturą picia kawy i wyraźnie odczuwalny jest ciągły wzrost zapotrzebowania na kawę wysokiej jakości, bo „zwykła“ kawa już nie wystarcza. Znakomita większość osób odwiedzających sklepy oraz stronę internetową poszukuje informacji, skąd kawa pochodzi, jaki jest skład mieszanki, jakich posmaków, nut można oczekiwać itp.

[addAdSense]
„Coraz więcej osób zauważa też, że w różnej kawie, pochodzącej z różnych regionów upraw i przygotowywanej w jednej z wielu metod parzenia otrzymuje się ogromną ilośćrozmaitych smaków i aromatów. Warto tu wspomnieć, że wyodrębniono prawie 1000 jej posmaków. Kawa to już nie tylko „kawa“. To właśnie dlatego w naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment kawy gatunkowej, mieszanek i różnych urządzeń do jej przygotowywania i delektowania się gotowym napojem“ – mówi Robert Siwek.

[addAdSense]
W sklepie można zaopatrzyć się nie tylko w dobrą kawę, ale także w najróżniejsze ekspresy do kawy – od przelewowych i kolbowych, poprzez kapsułkowe i saszetkowe, po automatyczne oraz do użytku komercyjnego – do biur i punktów gastronomicznych, a także inne urządzenia, jak kawiarki, Chemex, filtry Vario itd.
Ceny ekspresów kolbowych i automatycznych są w przedziale od 350 do 19.000 zł. Najprostszy ekspres kapsułkowy można nabyć już za 300zł. Można też kupić profesjonalne ekspresy do użytku domowego, których cena oscyluje wokół 5.000 zł, albo też wybierać spośród wielu innych urządzeń. Mamy różne dostępne metody płatności, ekspresy droższe można kupować na raty (0% do 20 rat) lub skorzystać z oferty leasingowej. R.Siwek mówi, że w asortymencie sklepu znajduje się aż 220 różnych urządzeń przeznaczonych do zaparzania kawy różnymi metodami, dlatego każdy miłośnik kawy znajdzie idealną dla siebie opcję w bardzo korzystnej cenie.
Sklep internetowy PrzyjacieleKawy.pl działa w Polsce już prawie 3 lata. Pierwszy sklep stacjonarny został otwarty w Warszawie w 2015 r., w Krakowie sklep działa od zeszłego roku, a we Wrocławiu od niedawna. [addAdSense] 
Firma oferująca kawę i ekspresy do kawy przez internet, zdecydowała się na otwieranie sklepów stacjonarnych. „Ekspresy tańsze, do 1.500 zł,nasi klienci najczęściej kupują przez internet, gdzie kurier dostarcza je prosto do ich domu. Droższe ekspresy automatyczne są bardziej praktyczne i łatwiejsze w użytkowaniu, ale nasi klienci chcą je najpierw obejrzeć na żywo, porozmawiać i skonsultować się ze specjalistą, co do ich obsługi i konserwacji“ – mówi Robert Siwek.
Robert zaznacza, że duża ilość zamówień pochodzi z Wrocławia i właśnie tutaj klienci w największym stopniu wykazują chęć obejrzenia urządzenia przed zakupem i wypróbowania go. To właśnie skłoniło firmę do otwarcia trzeciego salonu akurat w tym mieście. 
Uroczyste otwarcie nowego sklepu i bezpłatna degustacja kawy odbędzie się 23 – go maja (wtorek) w godzinach 18.00 -20.00. W tym czasie eksperci przedstawią kawy z różnych regionów świata i właściwe metody ich przygotowywania. Odbędzie się degustacja kaw single origin, tzw. Speciality z upraw w Etiopii i Indonezji.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kawy na tę imprezę, gdzie będzie można doświadczyć smaku i aromatu najwyborniejszych kaw, a przy tym wysłuchać o nich ciekawych historii opowiadanych przez kawowych ekspertów!
WSTĘP WOLNY!
Adres sklepu: ul. Dąbrowskiego 40, 50 – 457 Wrocław, tel. 606 843 914, e-mail: witamy@przyjacielekawy.pl
Więcej informacji: www.PrzyjacieleKawy.pl

 

 

 

Artykuł sponsorowany