Wrocławski One Love Music Festival nie przestaje zaskakiwać muzycznymi wyborami. W tym roku dobór artystów z pewnością wyjątkowo zadowoli amatorów dźwięków w rytmie 175 BPM. Po kilkunastu latach organizatorzy festiwalu – związanego dotąd z muzyką reggae – postanowili
rozszerzyć nieco muzyczne horyzonty i tym samym zaprosić do Wrocławia nową publiczność.

Zmiany wprowadzono już podczas edycji 2018, a ich kontynuacją jest tegoroczny line-up, w którym wachlarz muzycznych gatunków złożono m.in. z jungle, hip-hopu, dancehall’u, r&b oraz solidnej dawki drum’n’ bass. Program podzielono na dwie sceny – w Hali Stulecia stanie Main stage, gdzie wśród zagranicznych gości zobaczymy legendę trip hopu zespół Morcheeba, który powrócił do koncertowania z nową, dziewiątą płytą „Blaze Away” po 5-letniej przerwie, brytyjski duet Chase & Status z jednym z ich słynnych dj setów, francuską grupę Dub Inc – świeżo po wydaniu najnowszego albumu „Millions” oraz słowacki zespół Medial Banana, który podczas swoich występów stawia na ska, dancehall, funk i hip-hop. Polskę reprezentować będą świetnie znane fanom One Love Music Festival zespoły TABU oraz Chonabibe.

Drugą scenę, pod hasłem Alternative, umiejscowiono we Wrocławskim Centrum Kongresowym, a jej
program będzie podróżą przez rozmaite gatunki muzyczne z dużą przewagą elektroniki. W line-upie znalazł się taneczny set od FLIRTINI, występ Rosalie. – jednej z najciekawszych wokalistek polskiej
sceny muzycznej, koncert duetu Bob One i Bas Tajpan, znanego ze swobodnego łączenia dancehall’u z hip-hopem oraz występ legendarnego składu Asian Dub Foundation Sound System, którzy miksują dub, jungle, ragga, a nawet muzykę rockową. Na koniec mocna reprezentacja drum’n’bass. Swoje sety zagrają goście z Holandii, weterani sceny d’n’b znani z cyklu imprez Blackout – Black Sun Empire w towarzystwie Multiplex MC oraz niezwykle popularny i doceniany w branży duet Camo & Krooked.

Za bilet na One Love Music Festival do końca października zapłacimy 110 zł (od 1 listopada cena wzrośnie do 120 złotych). Istnieje także możliwość zakupu biletów VIP oraz SUPER VIP.

Program:

MAIN STAGE
Morcheeba (UK)
Chase & Status – dj set (UK)
DUB INC (FR)
Tabu (PL)
Chonabibe (PL)
Medial Banana (SK)

ALTERNATIVE STAGE
Camo & Krooked (AUT)
Black Sun Empire & Multiplex MC (NL)
Bob One & Bas Tajpan (PL)
Asian Dub Foundation Sound System (UK)
Rosalie (PL)
FLIRTINI (PL)

DATA: 23 listopad

MIEJSCE: Hala Stulecia

Więcej informacji na stronie www.onelove.pl .