Wampiriada to akcja honorowego krwiodawstwa, która niesie za sobą same pozytywne efekty. Angażuje środowisko akademicko-studenckie do oddawania krwi, promuje dobroczynność i zdrowy styl życia, a przede wszystkim uświadamia ważny problem, jakim jest deficyt krwi.

Każda edycja projektu ma swój unikatowy motyw, a jesienny finał odbędzie się w klimacie filmowym, pod hasłem „Oddaj krew – zostań gwiazdą!”. Dzięki temu, każdy krwiodawca będzie mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda Hollywood na czerwonym dywanie, który prowadzi prosto do RCKiK we Wrocławiu.

Ze względu na wyjątkową sytuację, z którą przyszło nam się zmierzyć w tym roku, finał Wampiriady odbędzie się w dniach 24-26 listopada w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Każdy, kto w tych dniach pojawi się w RCKiK, będzie mógł oddać krew pod opieką zawodowców, zgodnie z reżimem sanitarnym. Cały proces będzie bezpieczny, nawet w tym trudnym dla nas wszystkich okresie​ pandemii.

 

Na krwiodawców biorących udział w Wampiriadzie, poza ogromną satysfakcją z niesienia pomocy innymi, czekają także unikalne hollywoodzkie koszulki, ​zwolnienia lekarskie,​ czekolady, ​nagrody i vouchery od partnerów wydarzenia.

Kiedy?
24-26 listopada 2020 ​r. – codziennie od 9:00 do 17:00 ​
Gdzie:?
Siedziba RCKiK ul. Czerwonego Krzyża 5/9 Wrocław​
Wydarzenie na Facebooku: Tutaj
Wydarzenie objęte patronatem medialnym 
Foto: Pixabay