Nowość na Polskim rynku telekomunikacyjnym. Firma Rebtel, bo tak się nazywa, wybrała jako pierwsze miasto właśnie Wrocław, gdzie tylko 10 tysięcy osób, otrzyma darmowym pakiet mobilny!

Na start Rebtel oferuje nieograniczone rozmowy telefoniczne, SMS-y i 1 GB internetu za darmo w miesiącu oraz bezpłatne połączenia z użytkownikami sieci Rebtel na całym świecie. W późniejszym czasie odpłatny jest jedynie pakiet internetu, a rozmowy i smsy pozostają darmowe. Firma wychodzi z założenia, że klienci mają już dość płacenia za usługi, które wykorzystują średnio zaledwie w 60 procentach… 

Aby otrzymać SIM należy zarejestrować się na stronie rebtel.pl, a następnie poczekać na kod weryfikacyjny (zazwyczaj trwa to kilka dni). Przez najbliższe 4 soboty (21.07, 28.07, 04.08 i 11.08) pakiet startowy można dostać pakiet od ręki, podczas strefy chillout’u na Wyspie Słodowej. Event odbędzie się między godziną 13:00 a 19:00. Szukajcie czerwonego Food Trucka! Pierwsze 100 osob, które odwiedzą strefę na Wyspie Słodowej otrzymają dodatkowo paczki z prezentami!

Ci, którym 1GB internetu miesięcznie nie wystarczy, mogą dokupić dodatkowe dane: 1 GB za 7 zł, 5 GB za 15 zł, 20 GB za 25 zł i 50 GB za 35 zł.” 

krok po kroku:

1) wpadnij na Wyspe Słodową po kod rejestracyjny
2) wejdź na stronę www.rebtel.pl i użyj kodu (bez niego sie nie zarejestrujesz)
3) poczekaj na kuriera, który przywiezie Ci kartę
4) przenieś numer do Rebtel i zacznik korzystać z nielimitowanych rozmów, sms-ów i 1gb internetu za darmo!

 

Foto: Mat. Rebtel
Artykuł sponsorowany