Cyrk Wictoria jako pierwszy cyrk w Polsce i trzeci w Europie wprowadził do swojego programu hologramy dzikich zwierząt, dzięki czemu powstało widowisko, które łączy ze sobą elementy tradycyjnego cyrku z cyrkiem XXI wieku. Nowoczesny cyrk zawita do Wrocławia już w najbliższy weekend.

Cyrk Wictoria powstał w 2015 roku i od tej pory cały czas śledzi nowinki ze świata cyrku, dzięki czemu co roku jego widowiska są bogatsze w nowości logistyczne, jak namioty czy oświetlenie. Do udziału w programach prezentowanych przez cyrk zapraszani są również artyści światowej sławy, którzy prezentują na arenie swoje umiejętności.

Ciekawym elementem pokazów Cyrku Wictoria są hologramy dzikich zwierząt, które robią duże wrażenie na publiczności. Wrocławianie będą mogli przekonać się o tym już za kilka dni, ponieważ cyrk pojawi się w mieście. Widowisko zostanie zaprezentowane dwa razy: 23 i 24 lipca, przy ul. Litewskiej.

 

Koszt biletów to: 50 zł – osoba dorosła, 30 zł – dziecko. Miejsce w loży to natomiast koszt 60 zł, bez względu na wiek. Darmowy wstęp przewidziany jest dla dzieci do 2 roku życia.

Foto: Cyrk Wictoria