Nic nie jest tak ekscytujące, jak kręcenie bębnami wideo automatu. Możesz być pewien, że automaty Betinia online są niezwykle różnorodne i jesteśmy pewni, że każdy znajdzie taki, który będzie sprawiał mu przyjemność.

 Dzięki różnym motywom sloty online mogą przenosić Cię w czasie i przestrzeni, oferując jednocześnie wiele różnych sposobów na wygraną. Możesz znaleźć automaty do gier oparte na historii, podróżach, Orientu, starożytnych cywilizacjach, mitach i legendach, naturze i zwierzętach i nie tylko.

Istnieje również wiele gier opartych na popularnych filmach i programach telewizyjnych, które ożywiają Twoje ulubione postacie na bębnach, jednocześnie zanurzając Cię w ich światach. Ci, którzy mają nadzieję na wygranie zmieniających życie sum pieniędzy, z przyjemnością odkryją, że wiele dzisiejszych automatów jest powiązanych z progresywnymi jackpotami.

 Za każdym razem, gdy stawiasz zakład na jedną z tych gier, część zakładu trafia do puli jackpota. W rezultacie jackpoty mogą wzrosnąć do astronomicznych kwot, a każdy obrót bębnów ma potencjał, aby je Ci przyznać. 

Jak zacząć korzystać z automatu wideo

Nie martw się, jeśli nigdy wcześniej nie grałeś na automacie wideo, tego typu gry są bardzo proste. W większości przypadków wystarczy ustawić, ile chcesz postawić na spin, a następnie po prostu kliknąć przycisk, aby wprawić bębny w ruch.

 

Bębny, rzędy i linie wygrywające

Bębny, rzędy i linie wygrywające to podstawowa struktura wszystkich sloty online. Rolki to poziome kolumny symboli. Zdecydowana większość automatów wideo ma pięć bębnów, ale są też gry z inną liczbą. Rzędy to liczba symboli, które lądują na każdym bębnie. Większość gier ma trzy rzędy, ale niektóre gry będą miały ich więcej. Dlatego też, jeśli automat wideo ma pięć bębnów, a każdy bęben ma trzy rzędy, będzie w sumie piętnaście pozycji symboli.

 Linie wygrywające to ścieżki, które można prześledzić na bębnach, od skrajnej lewej do prawej. Ścieżki te będą przechodzić przez jeden rząd na każdym bębnie, a celem każdego spinu jest trafienie pasujących symboli wzdłuż linii wypłat.

 Liczba linii wypłat różni się w zależności od gry; niektóre sloty online pozwolą Ci wybrać liczbę linii wypłat, na które postawisz, podczas gdy inne wymagają odstawienia wszystkich z nich.

 

Symbolika

Symbole to indywidualne ikony, które lądują na bębnach. Istnieje wiele różnych rodzajów symboli i pełnią one różne funkcje w grze. Podstawowe symbole to te, które mogą zapewnić Ci wypłatę, jeśli wylądujesz wystarczającą liczbę pasujących symboli wzdłuż linii wypłat, otrzymasz nagrodę.

Większość sloty online dzieli te symbole na dwie grupy, o wysokiej i niskiej wartości. Symbole o wysokiej wartości są często oparte na motywie automatu, więc automat o tematyce zwierząt może mieć słonie, tygrysy, lwy, hipopotamy i tak dalej. Symbole o niższej wartości to zazwyczaj tak zwane królewskie, są to symbole kart do gry, takie jak A, K, Q i J. Jednak nie zawsze tak jest i w wielu grach wszystkie symbole są związane z tematem.

Bardzo powszechnym typem symbolu jest symbol scatter. Nazywa się to symbolem scatter, ponieważ zapewnia wypłatę nawet wtedy, gdy wyląduje rozproszony na bębnach. Innymi słowy, nie musi lądować wzdłuż linii wypłat; wypłata jest przyznawana, o ile na bębnach jest ich wystarczająco dużo.

Innym powszechnym symbolem specjalnym jest symbol wild. Wild symbole zastąpią zwykłe symbole, aby pomóc w tworzeniu większej liczby wygrywających kombinacji.

Ostatnim rodzajem specjalnego symbolu są symbole bonusowe. Występują one w wielu różnych formach, a ich funkcją jest po prostu uruchomienie funkcji bonusowej.

 

Foto: Pixabay