Wrocław pełen jest restauracji łączących w sobie kultury innych krajów, mamy m.in. amerykańskie burgerownie, włoskie pizzerie, orientalne bary a nawet miejsca oferujące kuchnię żydowską. Do tego grona dołączyło Vis-a-Vis – restauracja we francuskim klimacie.
Vis-a-Vis to nowe miejsce na kulinarnej mapie Wrocławia. Nazwą nawiązuje bezpośrednio do lokalizacji, bowiem mieści się przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Świdnickiej po sąsiedzku z wieloma kultowymi miejscami: Kinem DCF, Teatrem Muzycznym Capitol, a także mieszczącym się nieopodal Teatrem Polskim.


Można powiedzieć, że restauracja wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy mają ochotę na francuski smakołyk przed lub po seansie filmowym, spektaklu czy też na odpoczynek po zgiełku zakupów. To także dobra lokalizacja dla wszystkich, którzy na co dzień chcą znaleźć spokojne miejsce blisko centrum miasta by posiedzieć ze znajomymi i spróbować kulinarnej wariacji na temat kuchni francuskiej i polskiej.
W Vis-a-Vis codziennie możemy liczyć na słodkie i słone śniadania i lunche, natomiast od środy do niedzieli dostępna jest również specjalna karta z menu kolacyjnym, w którym znaleźć możemy dania z kaczki, dziczyzny oraz ryb i nie tylko. Jako dodatek do dania możemy wybrać francuskie wino domowe lub piwo z lokalnego browaru Profesja. Na miejscu znajduje się również świeże pieczywo, przywożone codziennie z drugiego lokalu należącego do właściciela Vis a Vis – bulanżerii Różana przy ulicy Zwycięskiej. [addAdSense]


Jako że restauracja prosperuje od niedawna, organizuje ona Wielki wieczór otwarcia z muzyką na żywo, na które zaprasza wszystkich Wrocławian. Odbędzie się ono 10 marca, o godzinie 19:00. Na wieczór przygotowano kilka specjalnych atrakcji. Wieczór umilą muzycy grający na żywo. Do akompaniamentu wieczoru warto zaliczyć obecność Sommeliera, który zdradzi tajniki sztuki tworzenia wina. Na gości czekać będą konkursy z nagrodami oraz gwóźdź programu, czyli specjalne menu z atrakcyjnymi cenami. Wstęp wolny dla wszystkich.

Wydarzenie: TUTAJ 
Więcej o wydarzeniu możecie dowiedzieć się na funpage’u Vis a Vis na Facebooku: TUTAJ

 

Artykuł sponsorowany.