Tomasz Jędrzejak był najskuteczniejszym zawodnikiem 2. Ligi Żużlowej. W niedzielę jeździł w meczu 2. Ligi Żużlowej w barwach swojej Stali Rzeszów.

O Jędrzejaku w środowisku mówiło się jako o człowieku niezbyt odpornym na krytykę. Bardzo źle znosił komentarze na forach, a przez to praktycznie nie występował publicznie poza torem. Nie udzielał wywiadów, z kibicami kontaktował się za pośrednictwem Instagrama, gdzie regularnie zamieszczał zdjęcia. Jeszcze w poniedziałek chwalił się tam filmikami z rodzinnego wyjazdu nad zalew do Raszkowa, gdzie bawił się z córkami oraz robieniem przetworów. Nic nie wskazywało, by kilka godzin później mógł popełnić samobójstwo.

W ubiegłym sezonie zawodnik ścigał się dla Betard Sparty Wrocław, a wraz z tym zespołem zdobył srebrny medal drużynowych mistrzostw Polski. W barwach wrocławskiego klubu jeździł w Ekstralidze przez dziesięć ostatnich sezonów.

Największy sukces indywidualny wychowanek TŻ Ostrovii osiągnął w 2012 roku, gdy zdobył złoty medal indywidualnych mistrzostw Polski.

Tomasz Jędrzejak urodził się 14 lipca 1979 roku.

Foto: