Czy wiesz, że w Polsce każdego roku jest wycinanych około 6 mln choinek w okresie Świąt Bożego Narodzenia?

Wynajem choinek w doniczkach jest sposobem, by temu zapobiec. SKODA Centrum Wrocław razem z WyporzyczalniaChoinek.com rusza z wypożyczalnią choinek w doniczkach.

Przez cały rok Wypożyczalnia starannie dba o choinki w swojej szkółce, aby na święta mogły upiększać Nasze domy. Po okresie świąt drzewka trafiają w bezpieczne ręce, by w następnym roku ponownie zawitać w Naszych domach. Drzewka, które nie będą nadawały się do ponownego wypożyczania zasadzimy w ich naturalnym środowisku ponieważ dla nas ekologia jest najważniejsza.

Choinkę można zamówić bezpośrednio na stronie https://wypozyczalniachoinek.com/. Tu również znajdziecie informacje techniczne związane z cenami, rodzajem drzewek oraz warunkami wypożyczenia.

Przed salonem powstała strefa EKO w której można zobaczyć choinki w towarzystwie hybrydowej SKODY SUPERB iV oraz SKODY OCTAVIA, a w salonie dowiedzieć się szczegółów dotyczących wypożyczenia oraz złożyć zamówienie.

Ponadto, wspólnie ze Skoda Centrum Wrocław zorganizowaliśmy konkurs:  SKODA Centrum Wrocław – Świąteczny konkurs. „Z którym miejscem we Wrocławiu najbardziej kojarzy Ci się słowo EKO”

Zasady konkursu:

*Każdy z uczestników konkursu musi mieć  na swoim koncie Instagramowym utworzony profil „PUBLICZNY”,
*uczestnik wrzuca zdjęcie na swój profil które jest odpowiedzią na pytanie „Z KTÓRYM MIEJSCEM WE WROCŁAWIU NAJBARDZIEJ KOJARZY SIĘ SŁOWO EKO?”
*zdjęcie musi być oznaczone takimi profilami jak: @miejscawewroclawiu_pl oraz @centrum_wroclaw
*w opisie zdjęcia muszą być zawarte tzw. hasztagi jak: #centrumwroclaw #miejscawewroclawiu #dbajosrodowisko

*konkurs będzie trwał od 11 do 20.XII a wyniki będą przedstawione na koncie instagrama: @miejscawewroclawiu_pl o godz: 20:00

Nagrody:
*pierwsze 3 miejsca wybrane przez dział marketingu wygrywają choinkę z dostawą do domu na okres dwóch tygodni (później choinka wraca do szkółki) oraz samochód marki SKODA na weekend w wybranym terminie (limit kilometrów 500 – każdy kolejny km 1zł netto)

*choinka w doniczce  musi być przechowywana wg. instrukcji udzielonej przez dostawcę (wypozyczalniachoinek.com) gdzie po okresie dwóch tygodni musi ona zostać rozebrana z wszelkich ozdób itp. Jeżeli drzewko będzie źle przechowywane uczestnik musi zwrócić równowartość drzewka w kwocie 200zł netto firmie wypozyczalniachoinek.com

Zapraszamy do udziału w konkursie i wypożyczania choinek.

https://centrumwroclaw.pl/konkurs

#dbajosrodowisko

SKODA CENTRUM WROCLAW, al. Brucknera 40-46