Loopy’s World na Bielanach Wrocławskich to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w gronie rodzinnym, bez względu na to, jaka aura panuje za oknem, a zimowa pogoda potrafi przecież zaskoczyć. Co więcej, już niebawem dzieciaki uczęszczające do szkół na terenie Dolnego Śląska rozpoczną ferie – warto więc uwzględnić Rodzinne Centrum Rozrywki w swoich planach.

Loopy’s World to największy w Polsce plac zabaw czynny cały rok, którego głównym celem jest zapewnienie dzieciakom aktywności fizycznej oraz radości z zabawy w gronie najbliższych. Eksplorując ogromny plac zabaw o powierzchni 4000 m2, najmłodsi nie tylko świetnie się bawią, podejmują wyzwania i nawiązują nowe znajomości, ale także doświadczają sporej dawki ruchu, zatem korzyści jest naprawdę sporo.

Na gości Loopy’s World czekają m. in.: kilkupoziomowa konstrukcja, 7 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności i długości, 4 trampoliny, tunele i tajemnicze przejścia, tory przeszkód i mostki, budowisko – strefa z wielkimi, lekkimi klockami, gokarty, kolorowa, elektryczna kolejka i wiele więcej. Dla najmłodszych dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat przygotowano specjalną strefę malucha, gdzie znajdują się dedykowane im atrakcje.

Podczas szaleństw dzieciaków, rodzice i opiekunowie mogą odprężyć się przy aromatycznej kawie, poczytać prasę, popracować przy laptopie, korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu (Wi-Fi) albo po prostu dołączyć do maluchów i bawić się razem z nimi.

Jednak Loopy’s World to nie tylko zabawa, w centrum rozrywki można również skorzystać z usług restauracji serwującej ciepłe i zimne napoje, obiady, desery i gorącą, przygotowywaną na miejscu pizzę. W specjalnie przygotowanych salach, sąsiadujących z restauracją, można także zorganizować imprezę urodzinową – mali solenizanci z całą pewnością będą zachwyceni.

Podczas ferii zimowych (11-26.02.2023 r.) w Loopy’s World odbędą się atrakcje dodatkowe. Każdy miłośnik tańców, współzawodnictwa, adrenaliny, a przede wszystkim dobrej zabawy, będzie mógł wziąć udział w animacjach odbywających się od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, a w weekendy o godz. 15:00 i 17:00. Wszystko to w cenie biletu.

Loopy’s World

Adres: ul. Czekoladowa 20, Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia:

  • pon. – czw. 12:00 – 20:00
  • piątek 12:00 – 21:00
  • sobota 10:00 – 21:00
  • niedziela 10:00 – 20:00

*Podczas ferii zimowych 2023 Centrum Rozrywki Loopy’s World otwarte będzie codziennie od godziny 10:00.

Cennik (dla dorosłych wstęp zawsze jest bezpłatny):

  • Cennik obowiązujący podczas ferii zimowych 2023

  • karty abonamentowe:

 

Strona internetowa: https://loopys.pl/wroclaw/

Facebook: https://www.facebook.com/LoopysWorld.Wroclaw/

Instagram: https://www.instagram.com/loopys_world_wroclaw/

 

Artykuł powstał przy współpracy z Loopy’s World Wrocław.