Drużyna Spartan i setki rozemocjonowanych kibiców. Zespół Betard Sparty Wrocław pojawił się w centrum handlowym Magnolia Park w czwartek (24 marca) i rozgrzał atmosferę do czerwoności.

Przyszli nawet dwie godziny przed czasem, by pod sceną wyczekiwać na swoich żużlowych idoli. Czwartkowa prezentacja drużyny Betard Sparty Wrocław była pierwszym spotkaniem z kibicami przed nowym sezonem. Efekt? Rozemocjonowany tłum fanów.

To było naprawdę genialne wydarzenie. Wszyscy zawodnicy zebrali mocne brawa od publiczności, ale główną atrakcją były spotkania twarzą w twarz zawodnikami i autografy dla fanów. Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie naszej drużyny i obiecujemy, że jak co sezon – nie zawiedziemy kibiców Sparty – mówi Adrian Skubis, rzecznik prasowy Betard Sparty Wrocław.

Wydarzenie rozpoczęło się od konkursów z nagrodami. Można było wygrać gadżety od sponsora tytularnego klubu, a także bony podarunkowe od Magnolia Park. Podczas oficjalnej prezentacji na scenie pojawili się trener drużyny Dariusz Śledź oraz zawodnicy: Maciej Janowski, Artem Laguta, Tai Woffinden, Bartłomiej Kowalski i Mateusz Panicz. Swój debiut w drużynie miał też Piotr Pawlicki – indywidualny mistrz Polski 2018, medalista drużynowych mistrzostw świata i indywidualnych mistrzostw świata juniorów.

Po ciepłym przyjęciu przez publikę był czas na rozmowy z żużlowcami, selfie i autografy.

Frekwencja na spotkaniu z drużyną Betard Sparty Wrocław przerosła nasze oczekiwania. Wrocławianie tłumnie przyszli dopingować swoich ulubionych sportowców w naszej galerii. To jednak nie jest ostatnie słowo, które powiedzieliśmy w kwestii żużla w Magnolia Park – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park i dodaje, że już wkrótce fani będą mieli okazję, by zdobyć wyjątkowe plakaty Betard Sparty Wrocław z autografami zawodników.

GALERIA:

Foto: mat. prasowe Magnolia Park