Wrocławskie MPK wystawiło już na aukcji WOŚP legendarny tramwaj – wagon 105Na z 1979 roku. Teraz na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafił ulubiony i nieodłączny element garderoby Krzysztofa Balawejdera, a mianowicie jego żółty szalik.

W swoich mediach społecznościowych prezes MPK zachęca do licytacji wszystkich ludzi dobrej woli.

Jeśli natomiast jesteś hejterem, to wylicytuj ten szalik z jeszcze większą satysfakcją – bez niego nie wyjdę na zewnątrz. Nie będę lansował społecznych akcji, nie będę na mrozie opowiadał o TORYwolucji, nowych tramwajach i autobusach. Chyba warto? – dodaje przekornie Krzysztof Balawejder.

Jak można przeczytać w opisie aukcji, ubierając ten wyjątkowy żółty szalik, można poczuć się jak prawdziwy szef komunikacji miejskiej. Co więcej, mając na sobie szalik taki jak ten, Krzysztof Balawejder podpisywał kluczowe dla spółki umowy – m.in. na zakup nowych pojazdów. To właśnie dzięki temu elementowi ubioru został nazwany „Kolorowym ptakiem”.

 

Szalik jest zapakowany w specjalne pudełko z okolicznościowym grawerem, a po licytacji zostanie uzupełniony o indywidualną dedykację. Zwycięzca aukcji będzie mógł odebrać go osobiście od darczyńcy.

Aktualna, wylicytowana cena szalika to już 1625 zł. Licytacja kończy się 6 lutego 2022 roku.

Aukcja jest dostępna TUTAJ.

 

Wylicytuj tramwaj w aukcji WOŚP.

 

Foto: Facebook/Krzysztof Balawejder