W geście solidarności ze służbami będącymi na pierwszej linii walki z koronawirusem, na elewacji Sky Tower, jednego z najwyższych budynków w Polsce, w dniach 25-27 marca zabłyśnie ogromne serce.

Około 7-metrowy symbol wsparcia pojawi się na wysokości pomiędzy 20 a 27 piętrem wieżowca w godzinach wieczornych.

Tym symbolicznym gestem Sky Tower dołącza do akcji #pokażsercebohaterom, która od kilku dni trwa w całej Polsce. Jest on podziękowaniem dla lekarzy, pielęgniarek, personelu medycznego oraz innych służb za ich zaangażowanie i poświęcenie w walce z pandemią koronawirusa. Serce widoczne będzie na wschodniej elewacji obiektu aż do najbliższego piątku w godzinach 20:45-21:15.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek doświadczamy tego, jak ważna jest ogólnoludzka solidarność, a każdy, nawet drobny, gest wparcia ma wielkie znaczenie. Doceniamy poświęcenie medyków i pozostałych służb, które od wielu dni walczą z pandemią koronawirusa, często samemu narażając się na niebezpieczeństwo zakażenia. To nasze symboliczne serce niech będzie jednym wielkim „dziękujemy” i „pamiętamy o tym dobru, które robicie” – mówi Katarzyna Bruź, odpowiedzialna za marketing Sky Tower.

Serce na Sky Tower to także symboliczne podziękowanie dla wrocławian, którzy indywidualnie dołączyli do akcji #zostańwdomu. 

Foto: Mat prasowy