MUSE ogłosili plany jednorazowej projekcji ambitnego koncertowego widowiska „Drones World Tour” 12 lipca w kinach na całym świecie. Ekskluzywne seanse w spektakularny sposób przeniosą pokryty platyną zespół i ich płytę „Drones” na duży ekran. Bilety trafią do sprzedaży 3 maja, a Multikino jest jedyną siecią w Polsce, która pokaże ten materiał. 

Film „Drones World Tour” składa się z materiału zmontowanego z występów podczas trasy koncertowej w 2016 roku. Zawiera największe hity MUSE, takie jak „Psycho”, „Madness”, „Uprising”, „Plug in Baby”, „Supermassive Black Hole” i „Knights of Cydonia”. Koncertowa superprodukcja jest pełna obłędnych efektów specjalnych, które idealnie uzupełniają pomysłową scenografię występu. Nie zapominajmy o obecności tego, czego oczekują wszyscy fani zespołu – najwyższej jakości dźwięku i obrazu.
Oprócz muzyki i wnikliwego spojrzenia na proces twórczy kapeli warto zaznaczyć także obecność w filmie materiałów zarejestrowanych przez autonomiczne drony filmujące widownię, gigantyczne ekrany i wyjątkowy układ laserów LED, które tworzą niesamowity, dystopijny świat.
„The New York Times” opisał koncert MUSE na żywo jako „niekończąca droga do kolejnych punktów kulminacyjnych – czyli to, co koncert chce zaprezentować za pomocą wszelkich dostępnych środków”.

Matt Bellamy powiedział: „Symbioza między ludzkością, a technologią zawsze leżała w zasięgu moich zainteresowań”. „Drones” wydaje się być bardzo ciekawą nowoczesną metaforą tego, czym ona jest. Chciałem zaszczepić w ludziach pytanie o rolę technologii w naszym życiu i to, czy jest ona naszym sprzymierzeńcem, czy wrogiem.”
Muse: Drones World Tour zobaczymy 12 lipca 2018 r. o godzinie 20:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Jaworzno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze

Czas trwania: 90 min.
dystrybutor: TRAFALGAR-RELEASING
Produkcja: UK, 2018
Reżyseria: Tom Kirk, Jan Willem Schram
Wersja: Oryginalna, Angielski

Ceny biletów:
Warszawa: 28 zł
Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław: 26 zł
Pozostałe kina: 24 zł

Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na stronie: www.multikino.pl

KONKURS

Mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać dowolny komentarz pod tym artykułem, oraz wpisać swój mail do NEWSLETTERA, który znajduje się na dole strony. Spośród osób, które wykonają te dwie czynności wybierzemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia.

Wyniki ogłosimy 05.07.18 (czwartek) o godz. 22.00

Do dzieła!