21 października w Galerii Dominikańskiej wystartowała akcja Magnetyczny Wrocław Na Nowo.

Na miejscu czeka na Was wyjątkowa kolekcja magnesów z ilustracjami autorstwa Pawła Mildnera. Przedstawiają one Top 10 atrakcji Wrocławia, które zostały wybrane przez mieszkańców naszego miasta podczas plebiscytu związanego z projektem Wrocław Na Nowo. Galeria Dominikańska oferuje także karty podarunkowe do wykorzystania w jej przestrzeni (Regulamin korzystania z kart prezentowych TUTAJ)

Jak otrzymać magnes?

Przyjdź do Punktu Odbioru Nagród zlokalizowanego na poziomie -1 Galerii w dniach 21-27 października i zarejestruj paragon.

1/4

Za zakupy w Galerii Dominikańskiej o wartości co najmniej 50 złotych, otrzymasz magnes z ilustracją autorstwa Pawła Mildnera, a za zakupy o wartości minimum 200 złotych, otrzymasz dodatkowo kartę prezentową o wartości 30 złotych.

Regulamin dostępny TUTAJ.

Do 27.10 w galerii za pokazanie biletów do ZOO, Ogrodu Botanicznego i Panoramy Racławickiej można dostać plakaty z rysunkami Pawła Mildnera. Dodatkowo do końca października na stronie www.wroclawnanowo.pl trwa głosowanie na szkoły.

Główne zasady: Na warsztatach plastycznych w Galerii Dominikańskiej uczniowie wrocławskich szkół malowali 10 miejsc we Wrocławiu, które zostały wcześniej wybrane w głosowaniu na FB na TOP 10 miejsc przez użytkowników Facebooka. Prace są opublikowane na stronie www.wrocławnanowo.pl gdzie każdy raz dziennie może oddać na wybraną przez siebie szkołę. Szkoła, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma od Galerii Dominikańskiej grant w wysokości 20 000 zł na pracownię plastyczną. Dodatkowo Jury wybierze 5 uczniów, którym przyzna nagrody indywidualne.