Zapisy trwają tylko do 24 lutego! Chcesz się przekonać jak dobre są Twoje umiejętności detektywistyczne? Wyobraź sobie, że dostajesz o swoim celu takie informacje jak imię i nazwisko, miejsce pracy lub nauki i zdjęcie. Myślisz, że uda Ci się go wytropić na terenie całego Wrocławia i “zabić”?

Uważasz się za osobę nieuchwytną, która potrafi się schować tak dobrze, że nikt jej nie wytropi? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco to znak, że MAFIA WROCŁAW 2019 to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Mafia Wrocław to największa gra miejska w Polsce organizowana przez Klub Podróżników BiT przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w tym roku już po raz 8.
Jest to kilkutygodniowa rozgrywka między lokalnymi mafiozami, która od samego początku trzyma w napięciu i nie pozwala nawet na chwilę wytchnienia.

Od 3 marca do 14 kwietnia 2019 Wrocław zamieni się w miasto przepełnione intrygami i zbrodniami, a w rzekach zamiast wody zacznie płynąć krew.. Zabójcą może zostać każdy, kolega ze studiów, sąsiadka z naprzeciwka, sprzedawczyni w sklepie, nauczyciel matematyki, nigdy nie wiesz  kto czyha na Twoje życie. Każdemu przyświeca jeden cel- zabić swoich przeciwników i zyskać uznanie w oczach Dona. A ten potrafi hojnie nagrodzić swoich najlepszych zabójców. Każdy uczestnik jest jednocześnie celem i potencjalnym zabójcą dla innego gracza.

Otrzymuje podstawowe informacje o swoim celu i ma za zadanie wytropić go na terenie Wrocławia i symbolicznie “zabić” go poprzez nałożenie jemu/jej na ramię dłoni z białą rękawiczką, którą otrzyma od organizatorów. Jednocześnie musi pamiętać, że w tym samym czasie ktoś tropi właśnie jego. Zwycięzcą zostaje ten, kto zdobędzie najwięcej punktów za wyeliminowanie przydzielonych mu celów.
Zapisz się i dołącz do grona sprzymierzeńców Dona, by móc wypełniać jego zlecenia i eliminować kolejnych uczestników gry. Gra rozpoczyna się 3 marca 2019, jednak zapisy trwają tylko do niedzieli, tj. 24.02 więc spiesz się i nie przegap okazji by sprawdzić się jako Mafiozo! Wpisowe za uczestnictwo w grze o wysokości 10 zł należy wpłacić do 28 lutego 2019. Więcej informacji o grze oraz szczegółowy regulamin gry znajdziecie na stronie internetowej Mafii Wrocław: http://www.mafia-wroclaw.com 

Link do wydarzenia: Tutaj