Po olbrzymim sukcesie pierwszych dwóch własnych sklepów w Polsce, otwartych w Warszawie, w tym roku, Grupa LEGO ogłosiła otwarcie kolejnej placówki. Trzeci sklep przywita pierwszych gości już 28 października, we wrocławskim centrum handlowym Wroclavia. 

Otwarcie dwóch pierwszych oficjalnych sklepów LEGO® przyciągnęło wielu wielbicieli kultowych klocków ze wszystkich regionów Polski. Teraz fani będą mieli kolejną okazję, aby odkryć świat LEGO.

Otwarcie trzeciego oficjalnego sklepu LEGO w Polsce odbędzie się 28 października 2021. Sklep zlokalizowany będzie we Wroclavii. Z okazji otwarcia, na kupujących czekać będą specjalne promocje i inne przygotowane przez markę niespodzianki.

Pomimo szybkiego rozwoju handlu elektronicznego, Grupa LEGO inwestuje w sprzedaż detaliczną. Otwarcie trzeciego, własnego sklepu LEGO w Polsce, tym razem we Wrocławiu, pozwoli marce jeszcze bardziej zbliżyć się do swoich fanów z tego regionu – mówi Justyna Ciępka, General Manager LEGO na Polskę i kraje Bałtyckie. – Dajemy wszystkim fanom możliwość odkrywania i interakcji z marką w wyjątkowy sposób. Nowy sklep we Wrocławiu powstanie zgodnie z nową aranżacją, która łączy unikalne doświadczenia cyfrowe i fizyczne, wprowadzoną na początku tego roku do naszych sklepów na całym świecie – dodaje Ciępka.

Fani znajdą w oficjalnym sklepie marki mnóstwo możliwości odkrywania najnowszych zestawów LEGO, również tych niedostępnych w innych kanałach sprzedaży, a także ciekawych atrakcji, takich jak stacja do personalizacji minifigurek, czy miejsce do budowania z klocków.

O Grupie LEGO

Misją Grupy LEGO jest inspirowanie i rozwijanie konstruktorów przyszłości, wykorzystując siłę zabawy. Koncepcja LEGO System in Play, oparta na wykorzystaniu klocków LEGO®, pozwala dzieciom i fanom przebudowywać wszystko, co tylko mogą sobie wyobrazić.

Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932 roku przez Ole Kirka Kristiansena, a jej nazwa pochodzi od dwóch duńskich słów „Leg” „GOdt”, które oznaczają „Baw się dobrze”. Dziś Grupa LEGO pozostaje rodzinną firmą z siedzibą w Billund, chociaż jej produkty są obecnie sprzedawane w ponad 130 krajach na całym świecie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej LEGO.

 

Źródło: mat. prasowe