Jeden z najważniejszych producentów hip-hopowych na świecie, współtwórca kultowego projektu Gang Starr, legendarny DJ Premier powraca do Polski! Artysta wystąpi 7 lipca w ogrodzie stołecznego klubu Iskra Pole Mokotowskie oraz 8 lipca w centrum koncertowym A2 we Wrocławiu.


DJ Premier to żywa historia amerykańskiego rapu. Odpowiedzialny za brzmienie płyt takich artystów jak NAS, The Notorious B.I.G., JAY Z, Snoop Dogg, KRS-One, czy Mos Def. Współtworzył albumy, które odmieniły oblicze hip-hopu, dzięki czemu jest jedną z najbardziej zasłużonych postaci w historii tej muzyki. Jego podkłady przeszły do klasyki gatunku i praktycznie nie ma bitwy freestyle’owej, która obeszłaby się bez produkcji Preemo. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć jego niesamowite show na żywo. Podczas występu będziemy mogli wybrać się w podróż przez całą karierę artysty, który zaserwuje nam najlepsze wyprodukowane przez siebie numery.
Koncerty DJ Premiera w Warszawie i Wrocławiu będą oficjalnym B4 Party Festiwalu HIP HOP KEMP, którego 17 edycja odbędzie się 23-25 sierpnia w czeskim Hradec Kralove.

 

Bilety:

1 pula 75 PLN
2 pula 87 PLN
3 pula 92 PLN
4 pula i w dniu koncertu 100 PLN

Interticket.pl https://www.interticket.pl/programseries/dj-premier-2
Going. https://going.pl/dj-premier-koncerty
Biletomat https://www.biletomat.pl/bilety-na-koncerty-dj-premiera-385

Supporty:
Wrocław: GRUBY MIELZKY, DJ HWR, DEDIS