Podczas siódmej edycji Vertigo Summer Jazz Festival we Wrocławiu będzie można poczuć niezwykłą atmosferę jazzu, która wypełni ulice i zaułki miasta. Koncerty odbywają się w różnych miejscach, począwszy od malowniczych parków, przez plaże miejskie, aż po tajemnicze zaułki i piękne hotele. Dzięki temu festiwal odkrywa przed uczestnikami nieznane dotąd miejsca Wrocławia, nadając im nowy, jazzowy charakter.

W trakcie festiwalu będzie można usłyszeć zarówno znanych artystów jazzowych, jak i młode, obiecujące talenty z Wrocławia i okolic. Festiwal trwa przez cały lipiec, dzięki czemu miłośnicy jazzu będą mogli skorzystać z bogatej oferty koncertowej.

W ramach Festivalu, który potrwa od 1 do 31 lipca, Vertigo Jazz Club & Restaurant zaprasza na koncerty jazzowe do różnych lokalizacji we Wrocławiu:

  • w poniedziałki – plaże miejskie,
  • we wtorki – środki komunikacji,
  • w środy – najpiękniejsze wrocławskie dachy,
  • w czwartki – wrocławskie hotele,
  • w piątki – Vertigo Jazz Club & Restaurant,
  • w soboty – wrocławskie parki,
  • w niedziele – koncerty na Wyspie Daliowej.

Jazzu będzie można również posłuchać w specjalnych lokalizacjach, wśród których wymienić można m.in. Hydropolis czy Halę Stulecia.

kalendarium vsjf24

Vertigo Summer Jazz Festival to nie tylko festiwal muzyczny, ale także okazja do odkrycia piękna miasta Wrocławia w zupełnie nowym świetle – pod dźwięki jazzu, który sprawia, że zwykłe ulice stają się magiczne, a wieczory nabierają nowego, niepowtarzalnego kolorytu. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwala zanurzyć się w fascynujący świat jazzowej muzyki i atmosfery miasta – zachęcają organizatorzy.

Facebook: https://www.facebook.com/VertigoSummerJazzFestival

vsjf 2024 event

Foto: mat. prasowe Vertigo Jazz Club & Restaurant
Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym MWW.