Od 15 maja, po kilkumiesięcznej przerwie, znów będzie można oglądać filmy w kinie samochodowym na Stadionie Wrocław.

Kino zlokalizowane będzie na parkingu wielopoziomowym przy Stadionie Wrocław, od strony Al. Śląskiej. Wjazd do kina odbywać się będzie wyłącznie bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca. Bramy otwarte będą na godzinę przed każdym seansem.

Filmy wyświetlane będą na membranie obiektu w technologii 4K. Ekran będzie miał 1500 metrów kwadratowych. Ścieżka dźwiękowa filmu dostępna będzie po ustawieniu odbiorników radiowych w samochodach na częstotliwość 88,1 FM.

Seanse odbywać się będą w weekendy do 10 lipca. Pierwszego dnia wyświetlony zostanie film „Dżentelmeni” Guya Ritchiego, w którym grają m.in. Matthew McConaughey, Colin Farrel i Charlie Hunnam. Dzień później zobaczymy „Przełęcz ocalonych” Mela Gibsona. Kolejny weekend to oskarowe „La La Land” i horror „Laleczka”. Partnerem merytorycznym kina samochodowego na Stadionie Wrocław jest Dolnośląskie Centrum Filmowe.

Za stronę techniczną przedsięwzięcia odpowiada polska firma Visual Sensation, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu pokazów multimedialnych. W dorobku ma m.in. przyznaną w 2014 roku w Las Vegas nagrodę za najlepsze na świecie show w kategorii festiwali muzycznych. Dwa lata później, podczas branżowej konferencji w Baltimore otrzymała II nagrodę w kategorii pokazów laserowych.

Kino samochodowe zorganizowane będzie zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej. Bilety będzie można kupić wyłącznie przez Internet na stronie abilet.pl. Podczas seansu będzie możliwość zakupu przekąsek typu popcorn, nachos oraz napojów. (1 BILET = 1 SAMOCHÓD)

Cena biletu – jeden seans:

Bilet Standard – 50,00 zł/ samochód osobowy

Bilet Komfort – 75 zł/ samochód osobowy (w cenie biletu dodatkowo zestaw: 1 x popcorn, 1 x nachos, 2 x napój)

Bilet Premium – 110 zł/ samochód osobowy, miejsce z najlepszą widocznością (w cenie biletu dodatkowo zestaw: 1 x popcorn, 1 x nachos, 2 x napój)

Najbliższe terminy wyświetlania filmów:

15.05.2021, 21:45 – „Dżentelmeni”

16.05.2021, 21:45 – „Przełęcz ocalonych”

 

Źródło: mat. prasowy
Foto: Facebook/Stadion Wrocław