TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu apeluje o pomoc, szczególnie w postaci adopcji kotów, których przy Ślazowej jest już ponad 200. Nowych domów szukają zarówno młode kociaki, jak i dorosłe koty.

Młode i starsze, bure, czarne, kolorowe, miłe i z charakterkiem – mnóstwo wspaniałych dorosłych kotów czeka na adopcję! Każdy jest inny i potrzebuje wspaniałego człowieka. Zapraszamy do schroniska – zachęcają pracownicy obiektu przy ul. Ślazowej 2.

Trwa również „sezon kociąt”, a do schroniska praktycznie codziennie trafiają nowi koci podopieczni. Warto adoptować koty w tzw. dwupaku – dzięki swojemu towarzystwu łatwiej odnajdą się w nowym miejscu.

Jak można pomóc kociakom? Zwierzaki przede wszystkim potrzebują nowego domu, więc ich adopcja jest najbardziej pożądana. Osoby, które nie mogą przygarnąć kota, ale chcą udzielić wsparcia, mogą również przekazać mokrą lub suchą karmę dobrej jakości (przykładowe marki to: Brit, Animonda, Dolina Noteci, Feringa, Cosma, MAC’s, GranataPet). Wrocławskie schronisko cały czas przyjmuje także datki, dzięki którym ratują bezdomne zwierzęta.

 

Foto: TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu