Pierwszy lokal Kebz powstał w 2018 roku przy ul. Nowowiejskiej. Bardzo szybko przekonał do siebie wielu miłośników pieczonego mięsa.

Duże zainteresowanie projektem i rosnąca liczba klientów sprawiły, że w niedługim czasie powstał nowy lokal i to w samym centrum, a dokładnie przy ulicy Kuźniczej 60/62.

1/7

 

Kebz „More Than Kebab”, to oczywiście nie tylko tradycyjny kebab, ale też wiele innych propozycji takich jak np. falafel, frytki belgijskie, chipsy z ziemniaka czy też nuggetsy. Lokal daje wiele możliwości wyboru podania pieczonego kurczaka albo cielęciny. Pierwszy klasyczny wariant to „talerz”, czyli kebab podany z frytkami, sałatką, chipsami oraz wybranym przez nas sosem. Druga opcja to „buła”, w której znajdziemy mięso lub falafel, chipsy, mnóstwo świeżych warzyw i sos. Możemy wybrać białą lub uwaga… Czarną bułkę! Ludziom, którzy są w ciągłym biegu, spodoba się „box”, który wypełniony jest mięsem, frytkami, warzywami i sosem, bo można go wszędzie ze sobą zabrać. Kolejne danie, które jest zamawiane najczęściej to „kebz americano”, czyli tortilla z frytkami i mięsem. Na koniec nieco bardziej dietetyczna opcja, jaką jest „sałatka”. W menu nie brakuje także propozycji dla wegetarian, ponieważ w każdej opcji mięso możemy zamienić na warzywa lub falafel.

1/2

 

Jakość produktów jest naprawdę bardzo dobra, a dodatkowo Kebz wyróżnia się różnorodnością sposobów podania i autorskimi sosami. Także jeżeli zgłodnieliście, nie pozostaje Wam nic innego jak odwiedzić Kebza przy ul. Kuźniczej 60/62. Możecie też zabrać ze sobą swojego pupila, ponieważ lokal jest przyjazny zwierzakom. Smacznego!

Adres: ul. Kuźnicza 60/62 / ul. Nowowiejska 82

WWW: http://kebz.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/KEBZ.KEBAB/

Instagram: https://www.instagram.com/kebz.kebab/