Które z aplikacji bukmacherskich warto pobrać na telefon w 2022 roku? I jakie inne aplikacje warto mieć? Dowiesz się tego z naszego tekstu.

Nowe i popularne aplikacje mobilne w 2022 roku

Telefon bez dwóch zdań stał się nierozłącznym towarzyszem życia każdego z nas. Nic więc też dziwnego, że troszczymy się o niego, wymieniamy go na nowy model co jakiś czas i wyposażamy go w popularne czy nowe aplikacje każdego roku. Te mogą służyć do najróżniejszych celów – niektóre pomagają się nam zrelaksować, inne mają zapewniać nam rozrywkę, kolejne ułatwiać kontakt z bliskimi czy znajomymi.

Jeszcze inna kategoria aplikacji pozwalają na zarabianie. Mowa tutaj oczywiście o aplikacjach z legalne zakłady bukmacherskie online. Za ich pomocą nie tylko postawisz zakłady online w Polsce, ale i sprawdzisz wyniki trwających gier, obejrzysz relacje live i wiele, wiele więcej. 

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na zarabianie na telefonie, ale jest on dosyć popularny i pewny. Niektóre nowe aplikacje mobilne 2022 to właśnie programy od bukmacherów, którzy umożliwiają typowanie wyników gier bezpośrednio z poziomu aplikacji. Jakie są jednak te najpopularniejsze, które po prostu muszą się znaleźć na twoim telefonie? A oprócz tego, jakie jeszcze inne popularne aplikacje mobilne powinieneś pobrać?

Zakłady online w Polsce – którą aplikację wybrać?

Zacznijmy od omówienia popularnych aplikacji z zakładami bukmacherskimi. W celu stworzenia tego rankingu skontaktowaliśmy się z ekspertem od bukmacherki, Amadejem Walczakiem, który polecił nam kilka serwisów z bardzo dobrymi aplikacjami na urządzenia przenośne. Pamiętaj też, że są to w pełni legalne aplikacje bukmacherskie!

  • Fortuna – zapewne jeden z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Znany głównie z zakładów na piłkę nożną, których oferuje tysiące. Nie tylko obstawisz tutaj różne ligi, w tym oczywiście Polską, ale postawisz też różne rodzaje zakładów – a więc takie na konkretne zdarzenie w meczu, a nie tylko na finalnego zwycięzcę. Sama aplikacja tego bukmachera jest bardzo dobrze przygotowana i posiada te same funkcje, co jej komputerowy odpowiednik. Możesz tutaj zatem obejrzeć spotkanie, stworzyć swój kupon i go opłacić, a także przejrzeć swoje trafione mecze. Aplikacja jest też prosta w nawigacji i mimo tego, że nie jest to jedna z nowe aplikacje mobilne 2022, w tym roku zdecydowanie zyskuje na popularności.
  • PZBuk – również chwalona przez naszego eksperta, jak i graczy aplikacja mobilna z zakładami sportowymi. Co jest mocną stroną tej firmy? Przede wszystkim dobre bonusy, a także wiele mniej popularnych w naszym kraju sportów, takich jak koszykówka czy hokej. To właśnie za pomocą tego, bukmacher przyciąga nowych graczy. Sama aplikacja umożliwia przeglądanie statystyk poprzednich spotkań, dzięki czemu łatwiej będziesz mógł podjąć decyzję co do tego, na kogo postawić swoje pieniądze. Plusem jest także możliwość dokonywania zakładów live, czyli zakładów na trwające już spotkania. Nie każdy bukmacher pozwala na takie zakłady przez aplikację! 
  • LVBet – tego bukmachera nie mogło zabraknąć na liście popularne aplikacje mobilne do zakładów. LVBet na rynku działa już od kilku lat i w ciągu tego czasu zdołał zachęcić tysiące graczy do typowania na ich stronie i w aplikacji. Ta przede wszystkim jest bardzo przejrzysta i stylowa – dobra kolorystyka, przemyślane menu i sekcje z zakładami sprawiają, że typowanie jest przyjemne. LV Bet to także świetne zakłady na e-sport, które w naszym kraju cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Do tego, korzystając z aplikacji możesz liczyć na dodatkowe bonusy czy nieco większe wypłaty wygranych – dlatego koniecznie pobierz ją na swoje urządzenie mobilne! 

Nie tylko aplikacje do bukmacherki – inne nowe aplikacje mobilne 2022

Oprócz typowania zakładów sportowych na swoim telefonie powinieneś mieć z pewnością kilka innych aplikacji, które przydadzą się w różnych aspektach twojego życia. Zakłady bukmacherskie poczekają, byś ty mógł przeczytać jeszcze jedną listę wartych uwagi – według nas – aplikacji!

  • DuckDuckGo – wiele osób być może kojarzy tę nazwę, ale nigdy nie miało styczności z tą aplikacją. Jest to przeglądarka internetowa, która oferuje bardzo duży stopień prywatności, a także zabezpieczeń. Dzięki temu, podczas przeglądania internetu, będziesz w stanie zachować anonimowość, a także unikać śledzenia przez reklamy czy portale społecznościowe. Wiele osób ceni sobie takie spokojne przeglądanie internetu na urządzeniach mobilnych, dlatego właśnie warto jest pobrać tę aplikację! 
  • Todoist – masz problemy z zapamiętywaniem swoich zadań danego dnia, czy planów, jakie robiłeś jakiś czas temu? Todoist zapamięta je za ciebie! Oczywiście, będziesz musiał najpierw wprowadzić do aplikacji niezbędne informacje, ale później program przypomni ci, o nadchodzących zakupach, opłatach czy dowolnych innych rzeczach, które do niej dodałeś. 
  • Amazon – Amazon w Polsce działa pełnoprawnie już od jakiegoś czasu. By kupowanie było jeszcze przyjemniejsze i prostsze, warto wyposażyć się w ich aplikację. Po zalogowaniu na konto będziesz mógł bez problemu śledzić interesujące cię produkty, a także przeglądać ostatnie zakupy, zamawiać rzeczy prosto do domu czy opłacać oczekujące zamówienia.

Legalne aplikacje bukmacherskie i inne, które musisz mieć na swoim telefonie

Oczywiście, te aplikacje bukmacherskie, to nie jedyne dostępne na rynku programy tego typu. Warto jednak od nich zacząć swoją przygodę z bukmacherką, ze względu na wiele bonusów czy wielu sportów, dostępnych u tych bukmacherów. Pamiętaj też, by pobrać inne polecane przez nas aplikacje – dzięki temu twój czas spędzony na urządzeniu przenośnym będzie produktywny, przyjemny i bezpieczny.

 

Foto: Pixabay