Jak zbudować swoją markę w mediach społecznościowych i stać się inspiracją dla tysięcy internautów? Już 24 października swój przepis na sukces zdradzi Mister Foto 2017 – gość specjalny Holmes Place OVO Wrocław. Dodatkowo na uczestników czeka trening i inspirujący wykład, który zweryfikuje powiedzenie „najpierw masa, później rzeźba”. Ruszyły zapisy.

Wojciech Fortuna ma dopiero 21 lat, a już stoi przed szansą zrobienia wielkiej kariery. We wrześniu został Misterem Foto 2017. Jak podkreśla, stało się to możliwe nie tylko za sprawą atrakcyjnego wyglądu, ale przede wszystkim charakteru i osobowości, które regularnie pokazuje na Instagramie.

 

Moja aktywność w mediach społecznościowych przyciągnęła uwagę organizatorów konkursu Mister Polski 2017. Dostałem zaproszenie na jeden z castingów. Awansowałem do półfinału, później do finałowej dwudziestki, by w końcu zostać jednym z laureatów całego konkursu. Moje życie diametralnie się zmieniło – mówi Wojciech Fortuna.

O swojej drodze do sukcesu opowie już we wtorek, 24 października. Spotkanie z Misterem Foto 2017, pod nazwą „Od zera (fanów) do mistera”, rozpocznie się o godz. 18.00 w Holmes Place OVO Wrocław, w ramach bezpłatnego wydarzenia dla mężczyzn. Ruszyły zapisy – http://holmesplace.pl/pl/formV2/f1571

Dostępnych jest 35 miejsc.

Podpowiem, jak zbudować swoją markę w mediach społecznościowych. Wszystko po to, by nasze działania były motorem napędowym dla nas samach, a przy tym źródłem inspiracji dla followersów – dodaje Wojciech Fortuna.

Kontynuacją wydarzenia będzie wykład o celach treningowych. Trenerzy Holmes Place zdradzą, czy znane powiedzenie „najpierw rzeźba, potem masa” zawsze obowiązuje, a także wytłumaczą, co zrobić, by osiągać plany treningowe. Po prelekcji przyjdzie czas na wypróbowanie nowej wiedzy w praktyce. W Holmes Place OVO Wrocław odbędzie się trening obwodowy.

Pokażemy, że aktywny tryb życia może być doskonałym pierwszym krokiem w celu osiągnięcia lepszego samopoczucia – mówi Jakub Szalej, trener Holmes Place OVO

Trening obwodowy to jeden z najlepszych sposobów na poprawę kondycji, a także budowanie wytrzymałości i siły, którą można wykorzystać w codziennym życiu – dodaje.

 

Po treningu uczestnicy poznają atmosferę Holmes Place OVO Wrocław. Na co dzień członkowie klubu mają do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt, bogato wyposażoną strefę funkcjonalną, basen, a także różnorodny grafik ćwiczeń.

Zajęcia są oparte na nowoczesnych programach treningowych opracowanych przez znaną na całym świecie markę Les Milles. Ciekawym przykładem jest CXWORX – skupia się na dynamicznym treningu mięśni brzucha, pośladków i pleców. To idealne ćwiczenia, aby poprawić siłę funkcjonalną, równowagę, a tym samym zmniejszyć ryzyko kontuzji przy wykonywaniu różnych ćwiczeń. Wśród urządzeń na uwagę zasługuje między innymi Skillmill – bieżnia napędzana własną siłą mięśni, która pozwala trenować sprinty, rozwijać siłę i wydolność.

 

Jak zadbać o formę?

Holmes Place OVO Wrocław

24 października 2017 r.

 

Program spotkania:

18:00 – „Od zera (fanów) do mistera” – spotkanie z Wojciechem Fortuną, Misterem Foto 2017

  • 18:30 – wykład „Czy cel treningowy jest konieczny?” – prowadzi trener Holmes Place OVO Wrocław
  • 15 – trening obwodowy

 

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona

Zapisy tutaj: http://holmesplace.pl/pl/formV2/f1571

 

Foto: Mat. prasowy